«Галичанка» обіграла» «Карпати» у першому матчі чвертьфіналу Кубка України

Поєдинком між головними фаворитками жіночого вітчизняного гандболу стартувала чвертьфінальна стадія Кубка України, бо сліпий жереб звів чемпіона і чинного володаря Кубка львівську «Галичанку», кольори якої захищає низка випускниць і студенток Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, та віце-чемпіона країни ужгородські «Карпати» уже на цій стадії розіграшу трофею.

Львівські гандболістки, як чинні володарі Кубка України, доволі впевнено провели перший матч чвертьфіналу. У своєму тренувальному залі спорткомплексу Львівського Національного університету імені Івана Франка підопічні Тетяни Штефан і Анжели Савченко здобули перемогу із комфортним рахунком – 30:18. Такому солідному відриву у 12-ть м’ячів львів’янки мають завдячувати дуже вдалій грі свого голкіпера Вікторії Салтанюк і капітану команди Наталії Савчин, яка записала до свого доробку дев'ять влучних кидків.

Чи вистачить «Галичанці» цієї переваги у 12-ть м’ячів, аби продовжити виступи на наступній стадії боротьби за почесний трофей, дізнаємося 8-го лютого, коли в Ужгороді пройде матч-відповідь. Півфінали та вирішальна гра у рамках «Фіналу чотирьох» заплановані на 16-е і 17-е травня відповідно. Зазначимо, що півфінальні пари утворять з переможців чвертьфіналів сліпим жеребкуванням.

ІНШІ ПАРИ 1/4 ФІНАЛУ:

«Дніпрянка» Херсон – «ДЮІ» Кривий Ріг

«КІВС-Політехніка» Львів – «Реал» Миколаїв

«ТНУ ДЮСШ-21» Київ – «ТНЕУ-ЕНЕРГО» Тернопіль

На завершення зазначимо, що львівська «Галичанка» вже тричі здобувала Кубок України (2016, 2017, 2019 рр.) після того, як 2016 року Федерація гандболу України відновила ці змагання. Додамо, що команда-переможець Кубка України-2020 отримає право на участь в розіграші Кубка ЄГФ (Європейської гандбольної федерації) сезону-2020/2021.