«Галичанка» після збору в Скадовську повернулася до Львова

Чемпіонки останніх п’яти сезонів гандболістки львівської «Галичанки», більшість з яких закінчили чи ще навчаються у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського, завершили двотижневий навчально-тренувальний збір у Скадовську й засмагливими повернулися додому. А в серпні на «Галичанку» очікують одразу три важливі старти – два міжнародні турніри у Польщі та матч за Суперкубок України у Броварах.

Отож, спершу 9-10 серпня львів’янки зіграють у польському місті Кельце. Крім господаря – Кельце і львівської «Галичанки» у турнірі братимуть участь ще дві польські команди – «Пйотркув Трибунальський» та чемпіон Польщі – СПР «Люблін», а також – чемпіон Білорусі - «Гомель». Згодом, 17-18 серпня у Любліні «Галичанка» суперничатиме з польським клубом «Заглембе Люблін», командою «Кобежице» з Міхаловце (Словаччина) та гандболістками з Німеччини. А у День Незалежності, 24 серпня, «Галичанка» побореться за Суперкубок України, чинним володарем якого вона є.

Зараз дівчата готуються у Львові, пройшовши літні збори у Скадовську Херсонської області, де тренувалися на майданчику для пляжного гандболу та у тренажерному залі. Як прокоментувала головний тренер «Галичанки» Тетяна Штефан, гравцями вона задоволена, у тому числі й дебютантками: «На зборах проводили по три тренування щодня. Три дні тренувалися, на четвертий – відпочивали. Працювали важко, бо тренуватися на піску непросто, до того ж, у спекотних умовах. Ще й тренажерний зал був. Я задоволена гравцями, молодими – також, хоча вони ще фізично слабші у порівнянні з нашими досвідченими гандболістками, але старалися, викладалися. Задоволена й новенькою Анастасією Мелекесцевою, яка перейшла до нас з ужгородських «Карпат». До речі, очікуємо прибуття ще однієї екс-карпатівки Наталії Шипляк. Фізичну підготовку провели добре, а тактику зараз напрацьовуємо – і в захисті, і в нападі».


За матеріалами офіційного сайту ГК «Галичанка» 

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ