«Галичанка» припинила виступи у Кубку Європейської гандбольної федерації

Після поразки у виїзному матчі від румунського клубу «Магура» (23:31) гандболістки львівської «Галичанки», більшість з яких є випускницями чи студентками нашого Університету, налаштовувалися відіграти вісім м’ячів у матчі-відповіді й подолати другий раунд кваліфікаціх Кубка ЄГФ. Але не вдалося...

Хоча дебют гри був за «Галичанкою». За неймовірної підтримки вщерть заповненого палацу спорту «Галичина» львів’янки стрім голов помчали до воріт суперниць і повели в рахунку – 3:0. Ту ж різницю підопічні Тетяни Штефан тримали аж до 18-ої хвилини – 8:5. Однак потім гольова засуха галичанок дозволила гостям з Румунії вирівняти становище й піти на перерву за сприятливого для них рахунку – 8:8.

Після перерви обидві команди завзято кинулися в бій: рівна та гостра боротьба точилася упродовж семи хвилин другого тайму – 12:12. Потім «Галичанка» трохи відірвалася (16:12) та постійно утримувала суперниць на відстані 3-4 м’ячі. На 52-й хвилині матчу перевага господарок вперше в матчі сягнула 5-ох м’ячів – 18:13. Однак ще більше розвинути успіх галичанкам не вдалося. У підсумку, перемога «Галичанки» (19:14), яка дозволила гостям з Румунії вийти переможцем у двоматчевій дуелі й продовжити виступи на євроарені. Гандболістки зі Львова ще довго залишалися у залі й проливали сльози від болючої поразки...

КУБОК ЄГФ. 2-й КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ РАУНД.
Матч-відповідь

«Галичанка» (Україна) – «Магура» (Румунія) – 19:14 (8:8)

«ГАЛИЧАНКА»: Марія Гладун, Вікторія Салтанюк – Тетяна Поляк (8 голів), Наталія Савчин (3), Анастасія Мелекесцева (2), Марина Коновалова (2), Діана Дмитришин (1), Мар’яна Маркевич (1), Олександра Фурманець (1), Анастасія Баранович (1), Наталія Шипляк, Юлія Головко, Ольга Василяка, Христина Майкут, Катерина Козак.

Перша гра – 23:31