«Галичанка» у другій грі 1/4 фіналу Єврокубка зіграла внічию з іспанським «Атлетіко Гуардес»

Гандболістки львівської «Галичанки», кістяк якої сформовано зі студенток та випускниць Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, у другій грі чвертьфінальної стадії розіграшу Європейського Кубку сезону-2020/2021 на гостьовому паркеті зіграли внічию з рахунком 24:24 з бронзовим призером чемпіонату Іспанії «Атлетіко Гуардес» з містечка А-Гуарда. Однак до півфіналу, через домашню поразку у першому матчі – 16:24, галичанки не пробилися.

«Атлетіко Гуардес» (А-Гуарда, Іспанія) –
«Галичанка» (Львів, Україна) – 24:24 (13:7)

21 лютого. Понтеведра. Початок – 20:00

Судді: Юстас Іванаускас, Едвінас Янкявічюс (обидва – Литва).

«АТЛЕТІКО ГУАРДЕС»: Марісоль Каррату Семпере (12 кидків – 5 сейвів, 41,67%), Міріам Семпере Агулло (21 кидок – 4 сейви, 19,05%); Сандра Маргаріда Маркес Сантьяго (7 кидків – 5 голів), Афріка Семпере Еррера (3 – 2), Лорена Перес Алонсо (4 – 3), Естефанія Дескальцо Перес (1 – 1), Пауліна Перес Буфорн (4 – 3), Патрісіа Андрея Да Сілва Ліма, Крістіна Барбоса Каррера, Росаріо Вікторія Урбан Медель (2 – 2), Паула Аркос Поведа, Сара Валеро Жодар (1 – 1), Карла Гомес Суау, Еріка Райнохова (7 – 3), Лаура Мораїш Лопес (1 – 1), Даніела Морена Лахоро (5 – 3).

Тренери: Жозе Ігнасіо Прадес Понс, Маріано Херман Карбоне.

«ГАЛИЧАНКА»: Вікторія Салтанюк (28 кидків – 5 сейвів, 17,86%), Марія Гладун (3 кидки – 2 сейви, 66,67%); Олеся Дяченко, Наталія Шипляк (4 – 3), Ірина Прокоп’як, Мар’яна Маркевич (4 – 1), Юлія Головко, Ольга Василяка, Олександра Фурманець (1 – 0), Ангеліна Овчаренко, Христина Майкут (1 – 0), Марина Коновалова (4 – 4), Катерина Козак, Анастасія Мелекесцева (3 – 3), Діана Дмитришин (12 – 9), Тетяна Поляк (8 – 4).

Тренери: Віталій Андронов, Тетяна Штефан, Оксана Площинська.

Вилучення (2 хвилини):Пауліна Перес Буфорн (два), Еріка Райнохова (два), Афріка Семпере Еррера, Лаура Мораїш Лопес – Діана Дмитришин (два), Олександра Фурманець (два), Анастасія Мелекесцева.

Попередження: Сандра Маргаріда Маркес Сантьяго, Естефанія Дескальцо Перес – Анастасія Мелекесцева, Олександра Фурманець.

Перший поєдинок чвертьфінальної стадії Європейського кубка ЄГФ між «Галичанкою» і «Атлетіко Гуардес», що відбувся 14-го лютого у Львові, завершився з рахунком 24:16 на користь іспанок. Тож на матч-відповідь підопічні Віталія Андронова відправилися з невеликими шансами на перемогу за підсумками двох зустрічей.

Не найкращим для наших дівчат був і початок гри на паркеті Муніципального палацу спорту міста Понтеведра. Що більше, перший тайм повторної зустрічі розпочався для львів’янок катастрофічно – до восьмої хвилини вони програвали з рахунком 0:5. Як бачимо, у «Галичанки» знову виникли серйозні проблеми в лінії атаки. Втім, у подальшому гра вирівнялась і команди пішли на перерву за рахунку 13:7 на користь «Атлетіко Гуардес».

У другому таймі гравчині «Галичанки», зробивши в перерві належні висновки та отримавши вказівки від своїх тренерів, суттєво додали як в атаці, так і в обороні. Як наслідок, вони почали скорочувати відставання в рахунку і наприкінці зустрічі таки зуміли зрівняти рахунок – 24:24. Однак за сумою двох поєдинків до півфіналу вийшов «Атлетіко Гуардес».

Додамо, що найрезультативнішою гравчинею матчу стала права півсередня нашої команди Діана Дмитришин, на рахунку якої дев’ять закинутих м’ячів.