«Галичанка» у другій грі 1/4 фіналу Єврокубка зіграла внічию з іспанським «Атлетіко Гуардес»

Гандболістки львівської «Галичанки», кістяк якої сформовано зі студенток та випускниць Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, у другій грі чвертьфінальної стадії розіграшу Європейського Кубку сезону-2020/2021 на гостьовому паркеті зіграли внічию з рахунком 24:24 з бронзовим призером чемпіонату Іспанії «Атлетіко Гуардес» з містечка А-Гуарда. Однак до півфіналу, через домашню поразку у першому матчі – 16:24, галичанки не пробилися.

«Атлетіко Гуардес» (А-Гуарда, Іспанія) –
«Галичанка» (Львів, Україна) – 24:24 (13:7)

21 лютого. Понтеведра. Початок – 20:00

Судді: Юстас Іванаускас, Едвінас Янкявічюс (обидва – Литва).

«АТЛЕТІКО ГУАРДЕС»: Марісоль Каррату Семпере (12 кидків – 5 сейвів, 41,67%), Міріам Семпере Агулло (21 кидок – 4 сейви, 19,05%); Сандра Маргаріда Маркес Сантьяго (7 кидків – 5 голів), Афріка Семпере Еррера (3 – 2), Лорена Перес Алонсо (4 – 3), Естефанія Дескальцо Перес (1 – 1), Пауліна Перес Буфорн (4 – 3), Патрісіа Андрея Да Сілва Ліма, Крістіна Барбоса Каррера, Росаріо Вікторія Урбан Медель (2 – 2), Паула Аркос Поведа, Сара Валеро Жодар (1 – 1), Карла Гомес Суау, Еріка Райнохова (7 – 3), Лаура Мораїш Лопес (1 – 1), Даніела Морена Лахоро (5 – 3).

Тренери: Жозе Ігнасіо Прадес Понс, Маріано Херман Карбоне.

«ГАЛИЧАНКА»: Вікторія Салтанюк (28 кидків – 5 сейвів, 17,86%), Марія Гладун (3 кидки – 2 сейви, 66,67%); Олеся Дяченко, Наталія Шипляк (4 – 3), Ірина Прокоп’як, Мар’яна Маркевич (4 – 1), Юлія Головко, Ольга Василяка, Олександра Фурманець (1 – 0), Ангеліна Овчаренко, Христина Майкут (1 – 0), Марина Коновалова (4 – 4), Катерина Козак, Анастасія Мелекесцева (3 – 3), Діана Дмитришин (12 – 9), Тетяна Поляк (8 – 4).

Тренери: Віталій Андронов, Тетяна Штефан, Оксана Площинська.

Вилучення (2 хвилини):Пауліна Перес Буфорн (два), Еріка Райнохова (два), Афріка Семпере Еррера, Лаура Мораїш Лопес – Діана Дмитришин (два), Олександра Фурманець (два), Анастасія Мелекесцева.

Попередження: Сандра Маргаріда Маркес Сантьяго, Естефанія Дескальцо Перес – Анастасія Мелекесцева, Олександра Фурманець.

Перший поєдинок чвертьфінальної стадії Європейського кубка ЄГФ між «Галичанкою» і «Атлетіко Гуардес», що відбувся 14-го лютого у Львові, завершився з рахунком 24:16 на користь іспанок. Тож на матч-відповідь підопічні Віталія Андронова відправилися з невеликими шансами на перемогу за підсумками двох зустрічей.

Не найкращим для наших дівчат був і початок гри на паркеті Муніципального палацу спорту міста Понтеведра. Що більше, перший тайм повторної зустрічі розпочався для львів’янок катастрофічно – до восьмої хвилини вони програвали з рахунком 0:5. Як бачимо, у «Галичанки» знову виникли серйозні проблеми в лінії атаки. Втім, у подальшому гра вирівнялась і команди пішли на перерву за рахунку 13:7 на користь «Атлетіко Гуардес».

У другому таймі гравчині «Галичанки», зробивши в перерві належні висновки та отримавши вказівки від своїх тренерів, суттєво додали як в атаці, так і в обороні. Як наслідок, вони почали скорочувати відставання в рахунку і наприкінці зустрічі таки зуміли зрівняти рахунок – 24:24. Однак за сумою двох поєдинків до півфіналу вийшов «Атлетіко Гуардес».

Додамо, що найрезультативнішою гравчинею матчу стала права півсередня нашої команди Діана Дмитришин, на рахунку якої дев’ять закинутих м’ячів.

ГАНДБОЛ. ЖІНКИ. ЄВРОПЕЙСЬКИЙ КУБОК2020/2021

ЧВЕРТЬФІНАЛ

Rincon Fertilidad Malaga (ESP) – AC PAOK (GRE) – 30:21 і 22:23

HC Galychanka Lviv (UKR) – Club Balonman Atletico Guardes (ESP) –