«Галичанка» з двох перемог розпочала другий тур Балтійської гандбольної ліги-17/18

Напередодні, 12-го січня 2018 року, у Гродно (Білорусь) розпочався другий з’їзний тур Балтійської жіночої гандбольної ліги сезону-2017/2018. У перший ігровий день другої частини турніру одноосібний лідер змагань львівська «Галичанка», кістяк якої складають студентки та випускники Львівського державного університету фізичної культури, провела два матчі.

У стартовій грі львів’янки впевнено перемогли господаря туру – білоруську «Городнічанку» з рахунком 24:10.

Команди стартовий поєдинок другого туру провели у наступних складах:

«ГОРОДНІЧАНКА»: Кунцевич, Пашко, Козлова – Мокате, Кашкевіч (закинули по 3 м’ячі), Цвирко, Лукашевич, Єлісєєва, Резніченко (по 1), Вітко, Русілко, Дернейко, Кравченко, Тябус, Межуева, Рябченко.

«ГАЛИЧАНКА»: Салтанюк, Гладун – Гайкова, Баранович (по 4), Савчин, Колодійчак (по 3), Коновалова, Стельмах (по 2), Давидянц, Поляк, Воловник (по 1), Сабова, Головко, Василяка, Череп.

В іншому матчі першого ігрового дня підопічні Тетяни Штефан та Анжели Савченко подужали й литовську команду «Жальгіріс» із Каунаса – 20:14. Голами у складі «Галичанки» відзначилися Марина Коновалова (6), Софія Давидянц (4), Анастасія Баранович (3), Наталія Воловник (3), Ірина Стельмах (2), Наталія Сабова (1) та Наталія Савчин (1). А воротар Марія Гладун відбила більше 50% кидків по нашим воротам, що є високим показником.

Нагадаємо розклад матчів другого і третього ігрових днів туру:

13 січня (субота)
15.00 – «Галичанка» (Львів, Україна) – ГК «Гомель» (Білорусь)
16.30 – «Жальгіріс» (Каунас, Литва) – «Городнічанка» (Гродно, Білорусь)
18.00 – ГК «Гомель» (Білорусь) – «Гарлява» (Каунаська обл., Литва)

14 січня (неділя)
8.00 – «Галичанка» (Львів, Україна) – «Гарлява» (Каунаська обл., Литва)
9.30 – БК «Гомель» (Білорусь) – «Жальгіріс» (Каунас, Литва)
11.00 – «Городнічанка» (Гродно, Білорусь) – «Гарлява» (Каунаська обл., Литва)

За матеріалами hcgalychanka.com.ua
Фото: gorodnichanka.by