«Галичанка» запрошує на заключні матчі Суперліги сезону-18/19

Уже цього тижня львівська «Галичанка», склад якої сформовано головним чином зі студенток та випускниць Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, офіційно отримає чемпіонський титул, п’ятий поспіль, у вітчизняній гандбольній Суперлізі. Тож галичанки запрошують львів’ян та гостей міста Лева відвідати три останні матчі чемпіонату України сезону-2018/2019.

Завтра, 24-го квітня, у Львові розпочнуться завершальні матчі чемпіонату України жіночої гандбольної Суперліги-2018/2019 у першій трійці команд (група А). Тож львівська «Галичанка» запрошує на цю грандіозну подію. Найцікавіші фінальні матчі найсильніших гандбольних команд України проходитимуть з 24-го по 26-е квітня у палаці спорту «Галичина» за адресою вулиця Керченська, 8. Вхід на матчі – вільний.

«Галичанка» вп’яте поспіль здобуде чемпіонський титул у Суперлізі. Жодній іншій львівській команді в ігрових видах спорту такого ще не вдавалося!

Після ігор усі охочі зможуть сфотографуватися з львівськими чемпіонками. Нагадаємо, що 16-го квітня «Галичанка» достроково стала чемпіоном України. В останньому турі чемпіонату «Галичанка» сподівається ще раз здолати суперниць і поставити переможну крапку, а «Карпати» і «Реал» визначать, кому ж з них дістанеться «срібло».

Команда, яка в групі «А» програє бій за «срібло», проведе серію ігор до двох перемог по системі плей-оф з херсонською «Дніпрянкою» (переможцем групи «В») – для визначення бронзового призера чемпіонату України.

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ГРУПИ –А–
(зіграно по 24 матчі)

1. «Галичанка» Львів – 43 очки (21 перемога, 1 нічия, 2 поразки, різниця м’ячів «+264»)
2. «Карпати» Ужгород – 32 очки (16 перемог, 8 поразок, різниця м’ячів «+126»)