«Галичанка» завершує перший етап Суперліги-18/19 матчами з «Дніпрянкою»

Завершується перший етап чемпіонату України з гандболу сезону-18/19 серед клубів жіночої гандбольної Суперліги. Наприкінці цього тижня виокремиться трійка команд, які суперничатимуть за «золото» національного чемпіонату.

15-го і 16-го березня, цієї п’ятниці та суботи відповідно, львівська «Галичанка», в складі якої грають здебільшого студентки та випускниці Львівського державного тоді ще інституту, а нині університету фізичної культури імені Івана Боберського, в межах десятого, заключного туру першого етапу чемпіонату України жіночої гандбольної Суперліги сезону-2018/2019 прийматиме на домашньому майданчику херсонську «Дніпрянку».

Матчі проходитимуть у спорткомплексі ЛНУ імені Івана Франка (вулиця М.Черемшини, 31). Початок ігор: 15-го березня (п’ятниця) – о 17:30; 16-го березня (субота) – об 11:00. Вхід для глядачів – вільний.

Інші заплановані матчі десятого туру: «Реал» (Миколаїв) – «Карпати» (Ужгород), «Спартак» (Київ) – ГК «Бровари».

Ігри десятого туру завершать перший етап чемпіонату України проточного сезону. Далі команди поділяться на дві групи. Перші три команди турнірної таблиці сформують групу «А». У групу «Б» потраплять команди, які будуть на четвертому – шостому місцях за результатами першого етапу. На другому етапі команди зіграють у трійках ще три тури.

На сьогодні явним лідером чемпіонату є львівська «Галичанка», яка на 6 очок випереджає найближчого переслідувача в турнірній таблиці.

ПОТОЧНЕ ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ КОМАНД:

1. «Галичанка» Львів – 31 очко (18 матчів, різниця м’ячів «+234»)
2. «Реал» Миколаїв – 25 (18, «+115»)
3. «Карпати» Ужгород – 24 (16, «+114»)
4. «Дніпрянка» Херсон – 16 (16, «+4»)
5. «Бровари» Бровари – 2 (18, «–258»)
6. «Спартак» Київ – 2 (14 матчів, «–209»)

Додамо, що матчі проти херсонської «Дніпрянки» стануть дебютними для нового керманича львівської «Галичанки» Віталія Андронова.


За матеріалами hcgalychanka.com.ua 

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ