«Галичанка» завершує підготовку до матчів 1/8 фіналу гандбольного Європейського Кубка

Чемпіон шести останніх сезонів жіночої гандбольної Суперліги України львівська «Галичанка», кістяк якої сформовано зі студенток та випускниць Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, готується до поєдинків стадії 1/8 фіналу Європейського Кубка сезону-2020/2021.

Нагадаємо, за підсумками жеребкування суперницями підопічних Віталія Андронова на стадії 1/8 фіналу будуть гандболістки білоруського клубу «Вікторія-Берестьє» з Бреста. Родзинкою протистояння буде той факт, що майбутнього суперника «Галичанки» нині очолює колишній тренер львів’янок 57-річний Василь Козар, який вищу освіту здобув у стінах нашого Університету.

Василь Миколайович очолював «Галичанку» у 2007–2015 та 2018–2019 роках. Зазначимо, що саме під його керівництвом наша команда вперше стала чемпіоном України (сезон-2014/2015), двічі доходила до півфіналу континентального Кубку Виклику (2013/2014 та 2014/2015) та третього раунду Кубка ЄГФ (2015/2016), а також здобувала Кубки та Суперкубки України.

Обидва матчі «Галичанка» та «Вікторія-Берестьє» зіграють найближчими вихідними у Львові. У суботу, 16-го січня, гра на паркеті палацу спорту «Галичина» (вулиця Керченська, 8) розпочнеться о 18:00, а у неділю, 17 січня, стартовий свисток пролунає о 15:00. У першому поєдинку номінальними господарями майданчика будуть білоруски, в другому – українки.

Нагадаємо, чемпіонки України у третьому кваліфікаційному раунді, 1/16 фіналу, двічі здолали найсильнішу команду Північної Македонії – ZRK «Куманово». Обидва матчі за домовленістю сторін відбулися 20-го і 22-го листопада минулого року у Львові. В обох іграх перемогу здобули українки – 33:17 та 31:26.

Значно важче в 1/16 фіналу здолала свого опонента команда Василя Козара. «Вікторія-Берестьє» у неймовірно важких іграх за сумою двох матчів вирвала перемогу в команди «Істогу» з Косово з перевагою лише в один м’яч – 62:61. Обидва матчі білоруски проводили у гостях. 21-го листопада минулого року підопічні Василя Козара поступилися трьома голами – 30:33. Але наступного дня зуміли взяти реванш з потрібною різницею в чотири влучні кидки – 32:28.

Додамо, що у зв’язку з карантинними обмеженнями матчі відбудуться без присутності глядачів на трибунах. Прямі трансляції ігор можна буде переглянути на Youtube-каналі Федерації гандболу України.