Зміни на тренерському містку «Галичанки»

Доволі несподівана інформація надійшла з табору чемпіона України, гандбольного клубу «Галичанка» (Львів), кольори якого захищають здебільшого випускниці чи студентки Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. Попри впевнене лідерство у поточному чемпіонаті України серед жіночих команд Суперліги, керівництво ГК «Галичанка» у розпал сезону вирішило звільнити головного тренера команди Василя Козара, котрий вищу освіту здобув у нашому виші й завжди самовіддано працював з «Галичанкою», паралельно готуючи резерв основній команді у Львівському училищі фізичної культури.

Натомість до Львова запросили Віталія Андронова, котрого минулого року звільнили з посади наставника чоловічої збірної України, а з жінками він взагалі ніколи не працював.

Віталій Андронов уже провів з «Галичанкою» кілька тренувань і готує команду до календарних матчів із херсонською «Дніпрянкою», які відбудуться у Львові 15-го і 16-го березня.

Тим часом, з нагоди Міжнародного жіночого дня 8-го березня гвардійці Львова (2-га Галицька бригада Національної гвардії України) зіграють у гандбол з чемпіонками України львівською «Галичанкою». Товариська гра відбудеться у спорткомплексі СКА завтра, 7 березня, о 13:00. Вхід вільний.

ДОВІДКА:

Віталій Андронов народився 3-го травня 1972 року у Києві. Грав у командах СКА (Київ), «Будівельник», «Шахтар» (Донецьк), потім – за кордоном і завершив ігрову кар’єру у «Портовику» (Южне), вигравши «золото» чемпіонату України. Майстер спорту міжнародного класу з гандболу. Бронзовий призер молодіжного чемпіонату світу 1991 року в Афінах (у складі молодіжної збірної СРСР). П’ятиразовий чемпіон України. Десять років виступав за національну збірну України, був її капітаном. Фіналіст Кубка ЄГФ у складі донецького «Шахтаря». Учасник Ліги чемпіонів.

Після завершення ігрової кар’єри перейшов на тренерський місток у клубі «Портовик», де відпрацював вісім років. У 2009 році очолював молодіжну збірну України. З жовтня 2015 по лютий 2018 року був головним тренером чоловічої збірної України.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ