Гандболістки «Галичанки» перемогами у Києві завершили 2018 рік

Львівська гандбольна «Галичанка», в складі якої грає ціла група студенток та випускниць Львівського державного університету фізичної культури, а головний тренер команди Василь Козар вищу освіту здобув у стінах нашого вишу, завершила 2018 рік у статусі одноосібного лідера турнірної таблиці поточного чемпіонату України серед клубів жіночої Суперліги сезону-18/19.

На цьому тижні «Галичанка» у Києві зіграла зі столичним «Спартаком» перенесені два матчі сьомого спареного туру. Львів’янки прогнозовано більш, ніж впевнено розібрались з найбільш титулованим вітчизняним клубом, який в останні роки, на жаль, став аутсайдером Суперліги. Особливо вражаючою перевага підопічних Василя Козаря була в першому матчі – рахунок 44:18 якнайкраще характеризує те, що відбувалося на майданчику упродовж обох таймів. У другій грі галичанки так само особливих проблем не мали, але в підсумку задовільнилися виграшем з різницею у десяток закинутих м’ячів – 26:16.

Найбільшою кількістю влучних кидків по воротах спартаківок у складі «Галичанки» відзначилася Ілона Гайкова (на фото) – 17 голів загалом у двох матчах.

Поєдинки в столиці були завершальними для «Галичанки» у 2018 році. На черзі – новорічно-різдвяні свята. А чемпіонат продовжиться матчами 8-го і 9-го лютого 2019 року, коли решта команд гратимуть матчі сьомого туру. Однак їх результати жодним чином не вплинуть на турнірне становище «Галичанки», яка впевнено займає позицію одноосібного лідера Суперліги.

ПОТОЧНА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ СУПЕРЛІГИ-18/19

1. «Галичанка» Львів – 27 очок (14 матчів)
2. «Реал» Миколаїв – 19 (12)
3. «Карпати» Ужгород – 18 (12)