Гандболістки «Галичанки» сьогодні і завтра зіграють матчі ІХ туру Суперліги

Незмінний переможець останніх п’яти сезонів чемпіонату України з гандболу серед клубів жіночої Суперліги львівська «Галичанка», кістяк якої сформовано з випускниць і студенток кафедри спортивних та рекреаційних ігор Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, сьогодні та завтра, 14-го і 15-го лютого відповідно, прийматимуть столичну команду ТНУ–ДЮСШ-21 в межах дев’ятого, передостаннього спареного туру першого етапу Суперліги сезону-2019/2020.

Матчі проходитимуть на майданчику спорткомплексу Львівського Національного університету імені Івана Франка (вулиця Марка Черемшини, 31). Початок сьогоднішнього поєдинку о 17:00, а завтра гра розпочнеться об 11:00. Вхід для усіх категорій вболівальників – вільний.

Нагадаємо, зовсім недавно, а саме 24-го і 25-го січня, ці команди між собою зіграли два матчі четвертого спареного туру першого етапу чемпіонату України, які було перенесено через зайнятість «Галичанки» у Кубку ЄГФ (Європейської гандбольної федерації). Обидва матчі в Києві завершилися розгромними перемогами підопічних Тетяни Штефан та Анжели Савченко – 39:16 та 42:8. Тож, напевне, ніхто не сумнівається, що галичанки обіграють ТНУ–ДЮСШ-21 і в обох поєдинках на домашньому паркеті.

А вже за тиждень, 21-го та 22-го лютого, «Галичанка», знов-таки у Львові, зустрінеться з головним конкурентом у боротьбі за «золото» Суперліги – ужгородськими «Карпатами», які наразі займають друге місце у турнірній таблиці з відставання від лідера у дев’ять очок. Цими іграми завершиться перший етап Суперліги.

На другому етапі, що триватиме з 6-го березня по 25-е квітня, команди розподіляться на дві групи («А» та «Б») за результатами першого етапу. До групи «А» потраплять команди, що зайняли місця з першого по третє після першого етапу. До групи «Б» – команди, що зайняли місця з четвертого по шосте після першого етапу. У групі «А» та «Б» матчі проходитимуть турами (три тури) по дві гри в турі, на майданчику кожної з команд зі збереженням очок, набраних на першому етапі. Тобто на цьому етапі кожна з команд зіграє ще по шість поєдинків.

Якщо після завершення усіх 26-ти матчів різниця в очках між командами, що займуть перше і друге місця становитиме п’ять очок або менше, то для визначення чемпіона України між цими двома командами проведуть серію ігор до двох перемог за системою плей-оф. Для визначення бронзового призера чемпіонату України між командами, що зайняли третє і четверте місця після завершення 26 ігор, проведуть серію ігор до двох перемог за системою плей-оф.

ГАНДБОЛ. ЖІНКИ. СУПЕРЛІГА2019/2020