Гандболістки «Галичанки» – срібні призери турніру у польському місті Кельце

Львівська «Галичанка», в складі якої грає ціла група студенток та випускниць Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, в рамках підготовки до матчів чемпіонату України серед клубів жіночої гандбольної Суперліги та Кубка ЄГФ (Європейської гандбольної федерації) нового сезону-2019/2020 зіграла на традиційному престижному міжнародному турнірі, який приймав польське місто Кельце.

Змагання, які отримали статус битви чемпіонів, проходили минулими вихідними. У підсумку підопічні Тетяни Штефан та Анжели Савченко здобули срібний комплект нагород.

Участь у турнірі взяли п’ять клубних команд із Польщі, Білорусі та України, три з яких є чемпіонами у своїх країнах. На шляху до медалей чемпіон України львівська «Галичанка» перемогла чемпіона Білорусі ГК «Гомель» з рахунком 29:27, польську команду з міста Пйотркув Трибунальський – 25:24, господаря змагань – «Корону гандбол Кельце» – 30:20, однак поступилася чемпіону Польщі – СПР «Люблін» – 22:31.

ПІДСУМКОВЕ ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ КОМАНД:

1 місце – СПР «Люблін» (Польща)
2 місце – «Галичанка» (Львів, Україна)
3 місце – ГК «Гомель» (Білорусь)
4 місце – «Пйотркув Трибунальський» (Польща)
5 місце – «Корона гандбол Кельце» (Польща)

За матеріалами hcgalychanka.com.ua