Гандболістки ЛДУФК у плей-оф Євроігор-2022 вийшли з першого місця у групі

У польському місті Лодзь, де тривають V Європейські університетські ігри-2022, напередодні, 27-го липня, завершився груповий етап гандбольного турніру серед жінок. Команда Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського у своєму другому матчі впевнено обіграла Norwegian University of Science and Technology з Норвегії і посіла у групі -А- перше місце. Тепер сьогодні, 28-го липня, наші дівчата в грі 1/4 фіналу зустрінуться з гандболістками румунського Ovidius University.

ЛДУФК імені Івана Боберського (Львів, Україна) –
Norwegian University of Science and Technology (Норвегія) –
32:15 (18:10, 14:5)

27 липня. Лодзь (Польща). «Атлас Арена».
Початок – 10:30

ЛДУФК ім. І. БОБЕРСЬКОГО: 12. Вікторія Салтанюк – 3. Олеся Дяченко (3 голи), 5. Софія Голінська (2), 7. Мар’яна Маркевич (2), 10. Юлія Головко (1), 11. Ірина Прокоп’як (2), 17. Катерина Козак (2), 23. Тетяна Поляк (7), 25. Ольга Василяка (2), 27. Анастасія Мелекесцева (5), 33. Діана Дмитришин (6).

NORWEGIAN UNIVERSITY of SCIENCE and TECHNOLOGY: 1. Марія Реме – 2. Маріт Баастад Андерсен, 3. Кая Гріндхейм Ронглан (2 голи), 4. Амалі Моен (2), 6. Вілде Салвесен, 7. Мартін Колсто Хаммер (2), 9. Нора Еггум (1), 10. Хелен Мьос, 13. Емма Йоханнесен Хаугстведт (6), 17. Маріт Еліз Солбто (2), 23. Лєна Фоссен.

Вилучення на 2 хвилини: Анастасія Мелекесцева (двічі), Софія Голінська, Мар’яна Маркевич, Діана Дмитришин, Ірина Прокоп’як – Маріт Баастад Андерсен, Кая Гріндхейм Ронглан.

Попередження: Ірина Прокоп’як.

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ ГРУПОВОГО ЕТАПУ

Група -А-

Lodz University of Technology (Польща) –
ЛДУФК імені Івана Боберського (Україна) – 18:42 (8:19, 10:23)

Lodz University of Technology (Польща) –
Norwegian University of Science and Technology (Норвегія) – 30:34 (13:18, 17:16)

ЛДУФК імені Івана Боберського (Україна) –
Norwegian University of Science and Technology (Норвегія) –
32:15 (18:10, 14:5)

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

1. ЛДУФК імені Івана Боберського (Україна) – 4 очка (м’ячі 74–33)
2. Norwegian University of Science and Technology (Норвегія) – 2 (49–62)
3. Lodz University of Technology (Польща) – 0 (48–76)


Група -В-

German Sport University Cologne (Німеччина) –
University of Valencia (Іспанія) – 34:18 (17:7, 17:11)

German Sport University Cologne (Німеччина) –
Ovidius University (Румунія) – 30:27 (17:12, 13:15)

University of Valencia (Іспанія) –
Ovidius University (Румунія) – 21:28 (11:15, 10:13)

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

1. German Sport University Cologne (Німеччина) – 4 (64–45)
2. Ovidius University (Румунія) – 2 (55–51)
3. University of Valencia (Іспанія) – 0 (39–62)


Група -С-

University of Aveiro (Португалія) –
University of Liverpool (Велика Британія) – 49:13 (27:9, 22:4)

University of Bordeaux (Франція) –
University of Bochum (Німеччина) – 41:21 (25:11, 16:10)

University of Bordeaux (Франція) –
University of Aveiro (Португалія) – 39:18 (16:9, 23:9)

University of Liverpool (Велика Британія) –
University of Bochum (Німеччина) – 5:45 (2:27, 3:18)

University of Bordeaux (Франція) –
University of Liverpool (Велика Британія) – 55:7 (28:4, 27:3)

University of Bochum (Німеччина) –
University of Aveiro (Португалія) – 35:16 (15:5, 20:11)

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

1. University of Bordeaux (Франція) – 6 (135–46)
2. University of Bochum (Німеччина) – 4 (101–62)
3. University of Aveiro (Португалія) – 2 (83–87)
4. University of Liverpool (Велика Британія) – 0 (25–149)


Група -D-

University of Zagreb (Хорватія) –
University of Gdansk (Польща) – 34:31 (17:15, 17:16)

University of Zagreb (Хорватія) –
Radboud University Nijmegen (Нідерланди) – 36:31 (19:13, 17:18)

University of Gdansk (Польща) –
Radboud University Nijmegen (Нідерланди) – 33:32 (18:17, 15:15)

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

1. University of Zagreb (Хорватія) – 4 (70–62)
2. University of Gdansk (Польща) – 2 (64–66)
3. Radboud University Nijmegen (Нідерланди) – 0 (63–69)


РОЗКЛАД МАТЧІВ 1/4 ФІНАЛУ

12:30
German Sport University Cologne (Німеччина) –
Norwegian University of Science and Technology (Норвегія)

12:30
ЛДУФК імені Івана Боберського (Україна) –
Ovidius University (Румунія)

14:30
University of Zagreb (Хорватія) –
University of Bochum (Німеччина)

14:30
University of Bordeaux (Франція) –
University of Gdansk (Польща)

примітка:
час початку матчів – київський

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ