Гандбольна «Галичанка» завтра і в суботу зіграє останні домашні матчі у 2019 році

У п'ятницю та суботу, 15-го і 16-го листопада відповідно, львівська гандбольна «Галичанка», більшість гравців якої є випускницями або студентками Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, приймає на домашньому паркеті дебютанта Суперліги – «Жіночу збірну команду Києва – «Спартак» Київ». Команди зіграють два матчі в межах чергового, шостого туру чемпіонату України жіночої Суперліги сезону-2019/2020.

Матчі проходитимуть у спорткомплексі Львівського Національного університету імені Івана Франка за адресою вулиця М. Черемшини, 31. Початок ігор: 15-го листопада (п'ятниця) – о 17:00, 16 листопада (субота) – об 11:00. Вхід для вболівальників – вільний.

«Сподіваємось, що на ці ігри завітає якнайбільше вболівальників, – говорить капітан «Галичанки» Наталія Савчин. – Хочеться ще раз побачитися з усіма ними у році, що минає, адже наступного разу ми гратимемо вдома вже у Новому, 2020 році».

Додамо, що у цьому році, окрім анонсованих домашніх матчів проти дебютанта турніру, на «Галичанку» очікують ще чотири поєдинки на майданчиках суперниць. 6-го і 7-го грудня підопічні Тетяни Штефан та Анжели Савченко зіграють у Херсоні з місцевою «Дніпрянкою», а 20-го і 21-го грудня поміряються силами у Миколаєві з тамтешнім «Реалом».