Гірськолижниця Анастасія Шепіленко – дворазова чемпіонка України серед юніорок

На трасах ТК «Буковель» завершилася першість України 2021 року з гірськолижного спорту у слаломних дисциплінах серед юніорів віком до 20-ти років. Головною дійовою особою у змаганнях серед дівчат була третьокурсниця Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Анастасія Шепіленко.

У перший змагальний день визначалися чемпіони та призери в гігантському слаломі. Найшвидше дистанцію пройшла студентка третього курсу факультету фізичної культури і спорту нашого вишу Анастасія Шепіленко, яка випередила киянку Тетяну Кнопову і Катерину Пирожко із Закарпаття, що фінішували з другим та третім результатом відповідно.

За крок до «бронзи» фінішувала першокурсниця кафедри зимових видів спорту (завідувач – доцент Орест Стефанишин) ЛДУФК Катерина Шепіленко, молодша сестра чемпіонки. А першу п’ятірку замкнула ще одна студентка нашого Університету Дарія Гуля.

Старшій з сестер Шепіленко не було рівних і в спеціальному слаломі. Цікаво, що у підсумковому протоколі вона знову випередила Тетяну Кнопову і Катерину Пирожко, які, щоправда, в цій дисципліні помінялися місцями.

Тим самим Анастасія Шепіленко оформила чемпіонський «дубль». А коли додати до нього ще й три «золота» (спеціальний слалом, супергігант та альпійська комбінація) і одне «срібло» (гігантський слалом) чемпіонату України серед дорослих, то не важко підрахувати, що загалом у нинішньому сезоні на головних змаганнях національного рівня в доробку Насті п’ять золотих медалей і одна срібна.

Нагадаємо, сестри Шепіленко, що представляють львівський спортивний клуб «Евеленч», тренуються у своєї матері, учасниці XVIII зимових Олімпійських ігор у японському Наґано-1998 Юлії Шепіленко-Харківської – випускниці нашого Університету, яка нині очолює національну збірну України.