Горлова, Вергелес і Міщук стартують на Євро-2017

У болгарському Пловдиві завтра, 14-го липня, стартує Чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное 2017 року. Українську національну команду на континентальному форумі представлятимуть 27 веслувальників – 17 чоловіків та 10 жінок. Вони боротимуться за нагороди європейської першості у 23-х видах програми змагань.

Приємно відзначити, що у складі української збірної на Євро-2017 змагатимуться й троє представників Львівського державного університету фізичної культури. Причому фахівці вважають, що кожен з цього тріо має хороші шанси вибороти нагороди.

Зокрема, у змаганнях жінок на байдарках-двійках, на спринтерській дистанції 200 м честь синьо-жовтого прапора захищатиме дует у складі полтавчанки Марії Кічасової та студентки ЛДУФК Анастасії Горлової, який у цьому сезоні виграв не лише національне «золото», а й зібрав повну колекцію нагород на етапах Кубка світу.

Одразу на двох дистанціях – 500 м і 1.000 м – боротиметься за медалі Євро-2017 український екіпаж каное-двійки у складі Дмитра Янчука з Горішних Плавнів, що на Полтавщині та студента ЛДУФК Тараса Міщука. Здобувши бронзові олімпійські нагороди у Ріо-де-Жанейро-2016, наші каноїсти не збавили обертів і цього року продовжують збирати врожай зі спортивних нагород на змаганнях найвищого континентального і світового рівнів.

На двох дистанціях виступатиме у Пловдиві й випускник Львівського державного університету фізичної культури Віталій Вергелес, який зовсім недавно на Чемпіонаті України в Дніпрі оформив «золотий» хет-трик – став триразовим чемпіоном країни. У Болгарії він змагатиметься у спринті на дистанції 200 м в каное-двійці у дуеті з Денисом Камериловим із Полтави.

А в квартеті з тим таки Камериловим, а також із одеситом Денисом Коваленком та з ще одним полтавчанином Едуардом Шеметилом Віталій спробує вибороти нагороду у перегонах на каное-четвірці на дистанції 1.000 м.

Додамо, що змагання веслувальників на байдарках і каное в рамках Євро-2017 у Пловдиві триватимуть до неділі, 16 липня.

Іван ДУПНАК