Гоза Володимир – чемпіон України серед студентів (Фото)

Після успішного виступу студенток Львівського державного університету фізичної культури на чемпіонаті України серед студентів, у боротьбу вступили чоловіки. Найкращим став виступ капітана команди ЛДУФК, випускника 4-го курсу Володимира Гози у ваговій категорії до 105 кг.

Наш спортсмен у ривку підкорив штангу вагою 175 кг, у поштовху – 205 кг, і здобув золото, випередивши найближчого переслідувача, спортсмена Львівського національного аграрного університету Павла Закашевського у сумі двоборства на 18 кг!

Також вдалими стали виступи двох наших важкоатлетів: випускника 4-го курсу фізичної реабілітації Павла Білаша у ваговій категорії до 62 кг (сума двоборства 165 кг) та Віталія Олевича у ваговій категорії до 85 кг (сума двоборства 304 кг). Обидва спортсмени здобули бронзові нагороди чемпіонату України серед студентів.

За крок до п’єдесталу пошани зупинився студент 2-го курсу Дмитро Клецко у ваговій категорії до 94 кг. Результат нашого важкоатлета у сумі двоборства 281 кг. У складі команди також брали участь – студент 5-го курсу Куклишин Іван (7 місце) у ваговій категорії до 69 кг, студент 3-го курсу Тижбір Євстахій (8 місце) у ваговій категорії до 69 кг та студент 2-го курсу Кінах Тарас (11 місце) у ваговій категорії до 105 кг.

Отож, вітаємо спортсменів і коллектив кафедри атлетичних видів спорту ЛДУФК із цими здобутками!

Роман Цюняк
Фото: © Микола Колтаков