IV Міжнародна наукова конференція «Економіко-соціальні відносини в галузі ФК та сфері обслуговування»

У середу, 21-го вересня 2022 року, у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського відбулася IV Міжнародна науково-практична конференція «Економіко-соціальні відносини в галузі фізичної культури та сфері обслуговування».

Урочисто відкрила конференцію і звернулась з привітальним словом до всіх учасників голова організаційного комітету конференції – завідувачка кафедри економіки та менеджменту, професор, доктор економічних наук Наталія Павленчик.

Вітальне слово учасникам конференції висловили проректор з наукової роботи та зовнішніх зв’язків, професор Андрій Вовканич, декан факультету туризму, доцент Володимир Холявка, директор Української асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти Людмила Горохова, завідувач кафедри туризму, професор Андрій Голод, завідувачка кафедри готельно-ресторанного бізнесу, професор Марія Паска, завідувачка кафедри фінансів, банківської справи та страхування Львівського національного університету природокористування, доцент Оксана Грицина.

Надзвичайно плідним, змістовним, цікавим і дискусійним було пленарне засідання конференції, на якому з науковими доповідями виступили як активні учасники попередніх конференцій кафедри економіки та менеджменту, так і нова когорта українських та зарубіжних вчених.

Тематика наукових доповідей була різноплановою та багатогранною, постійно концентрувала увагу всіх учасників конференції та спонукала до запитань і наукових дискусій, рекомендацій подальших досліджень.

Особливу зацікавленість серед учасників конференції
мали
наукові доповіді
:

Федора Медвідя
(Міжрегіональна академія управління персоналом)

Любові Чеховської

Вікторії Ільченко
(Університет митної справи та фінансів)

Світлани Криштанович

Наталії Зеліско
(Львівський національний університет природокористування)

Ольги Стасюк

Ольги Шолудько
(Львівський національний університет природокористування)

Орислави Графської
(ЛДУФК)

Змістовними, насиченими і цікавими були наукові доповіді й інших учасників конференції.

В обговоренні за підсумками роботи конференції відзначено, що захід відбувся на високому науковому та професійному рівні. Учасники конференції подякували організаторам за наполегливість у згуртуванні вчених, доповідачам за цікаві наукові матеріали та доповіді, що мають важливе науково-практичне значення щодо економіко-соціальних відносин в галузі фізичної культури та сфері обслуговування.