Іван Федик – найкращий тренер Прем’єр-ліги у грудні

Українська футбольна Прем’єр-ліга визначила найкращого тренера елітного дивізіону чемпіонату України за підсумками грудня поточного року. За результатами голосування у проекті переміг головний тренер «Руху» Іван Федик – випускник кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Нагадаємо умови конкурсу, організованого Українською Прем’єр-лігою. У голосуванні за топ-наставника брали участь переможці номінації «Найкращий тренер туру» у грудні (12-й тур – Віктор Скрипник («Зоря»), 13-й тур – Іван Федик («Рух»), а також наставники чернігівської «Десни» та донецького «Олімпіка» – Олександр Рябоконь Ігор Климовський відповідно, чиї команди відзначалися стабільністю впродовж грудневих турів.

Після визначення чотирьох номінантів уболівальники та усі бажаючі могли віддати голос за тренера, якого вони вважають найкращими у грудні, на офіційному сайті УПЛ – upl.ua.

Загалом у голосуванні взяло участь близько 2 000 прихильників футболу. Результат їхнього вибору такий:

Іван Федик – 52 % голосів
• Віктор Скрипник – 34 %