Іван Федик: «Результатом незадоволені, адже втратили два очки»

Головний тренер дебютанта Української Прем’єр-ліги футбольного клубу «Рух», випускник Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Іван Федик прокоментував нічию своєї команди в перенесеному матчі другого туру національного чемпіонату з «Шахтарем» (1:1).

– Мої враження від гри – ми втратили два очки. Готувалися до матчу в звичному режимі. Так, як до будь-якого матчу в Першій лізі, які ми проводили через кожні три дні. Виходить, що ми непогано вміємо грати в такому режимі. Важливо, що у стрій повертаються футболісти, які були травмовані.

– Якби перед матчем сказали, що буде нічия, як би ви відреагували?
– Перед грою нічийний рахунок задовільнив би нас, але після матчу ми незадоволені, адже втратили два очки.

– Могли претендувати на більше?
– Ну а ви як думаєте? Ми забили. Гол у відповідь ми не мали права пропускати. Після цього ще один вихід один на один не забили, відповідно, результатом незадоволені.

– «Рух» у цій грі проти чемпіона країни істотно змінився в порівнянні з попередніми матчами, особливо проти «Колосу». Що ви зробили за ці лічені дні підготовки?
– У нас багато хворих і травмованих. Футболісти тільки зараз починають повертатися в команду. Щось мінімально починає виходити.

– Після матчу Козловський зайшов в роздягальню. Що він сказав?
– Можете у нього запитати...

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ