Ярослав Давидчук – чемпіон України з самбо. Богдан Шершень – бронзовий призер

У Києві, в спорткомплексі Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова завершився чемпіонат України серед чоловіків і жінок зі спортивного й бойового самбо. Цей турнір був завершальним у 2018 році і одним із головних, щодо формування збірної на 2019 рік. Загалом у турнірі взяли участь близько 300 спортсменів з 22 регіонів України, серед яких і студенти Львівського державного університету фізичної культури, які у підсумку здобули по одній золотій і бронзовій нагороді.

У ваговій категорії до 90 кг підтвердив свій клас і свої лідерські позиції майстер спорту України, 19-річний студент другого курсу факультету фізичної культури і спорту Ярослав Давидчук, який провів чотири сутички, в кожній з яких здолав свого суперника достроково і став чемпіоном країни.

Підтримав медальні здобутки Давидчука і його одногрупник Богдан Шершень, який боровся у ваговій категорії до 62 кг. 18-річний самбіст не знітився серед старших та титулованіших й значно більш досвідчених борців і виборов бронзову нагороду, а разом з нею і звання майстра спорту України.

У змаганнях серед жінок у ваговій категорії до 52 кг, програвши сутичку за бронзову медаль, п’яте місце посіла магістрант факультету педагогічної освіти, майстер спорту України Юлія Орчакова. Сьоме місце у ваговій категорії до 74 кг серед чоловіків посів четвертокурсник факультету фізичної культури і спорту, майстер спорту Тарас Кравчук.

Отож вітаємо спортсменів та кафедру атлетичних видів спорту (завідувач – доцент Федір Загура) з вдалим завершенням спортивного 2018 року та бажаємо подальших перемог!