Юридична комісія НОК обговорила ряд змін до нормативних актів сфери фізичної культури і спорту

У форматі відеоконференції напередодні відбулось чергове засідання Юридичної комісії Національного олімпійського комітету України. Участь в роботі дорадчого органу на чолі з Павлом Костенком взяли також президент НОК України Сергій Бубка, віцепрезидент НОК Валерій Борзов та заступник Міністра молоді та спорту Ніна Лемеш.

«Зважаючи на ту кількість змін, що відбуваються у нашому житті, сьогоднішній порядок денний надзвичайно важливий. Нам потрібно рухатися вперед і зробити такі кроки, щоб в тому числі завдяки законодавчій базі олімпійський рух фізична культура, здоров’я наших людей, нашої молоді, нашої нації були на високому рівні», – наголосив Сергій Бубка.

Під час засідання було розглянуто і обговорено ряд важливих змін до основних законів та нормативних актів, що регулюють сферу фізичної культури і спорту. Зокрема, зміни та доповнення, що пропонуються внести до Закону України «Про фізичну культуру і спорт» щодо спортивної медицини, кадрової політики, визначення пріоритетності видів спорту, врегулювання діяльності спортивних клубів та інших.

Окрему увагу члени комісії приділили обговоренню проєкту змін до Закону України «Про антидопінгову діяльність у спорті» та проєкту Антидопінгових правил олімпійського руху України.

Додамо, що напрацьовані пропозиції Юридичної комісії Національного олімпійського комітету України будуть надані на розгляд та затвердження Виконавчого комітету НОК України.


За матеріалами noc-ukr.org 

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ