Ювілей святкує акомпаніатор кафедри хореографії та мистецтвознавства Наталія Парфьонова!

Сьогодні, 19-го листопада, ювілей святкує акомпаніатор вищої категорії, старший лаборант кафедри хореографії та мистецтвознавства Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – Наталія Павлівна Парфьонова. З цієї нагоди увесь колектив висловлює Вам щиросердечні вітання!

Наталіє Павлівно! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щасливих миттєвостей в житті, любові в родині, успіхів у праці. Нехай Господь дарує своє благословення, зичимо Вам радості, доброти, натхнення. Хай небо буде безхмарне, нехай життя вирує різнобарвно. Нехай горизонти наповнюються новими мріями і здійсненними бажаннями. В цей особливий ювілей бажаємо Вам довгих і насичених років, яскравих вражень та емоцій, жвавості і оптимізму. Нехай щасливою буде доля і обминає Вас журба, бажаємо Вам на видноколі блаженства, миру і добра.

Мабуть, ювілей – це саме той час для Вас, щоб з упевненістю зустріти назад бумеранг добрих справ і щирих посмішок, який Ви запускали всі ці роки. Отож, завжди залишайтеся життєрадісною людиною, яка мотивує творити справжні дива.

Бажаємо Вам величезного натхнення, завжди відмінних ідей, дивовижних вражень і чудову музу! Творіть й експериментуйте в улюбленій справі, будьте щасливою людиною, яка зростає на мажорній ноті. Щиро бажаємо Вам лише радісних і веселих мелодій життя, чудового настрою та самопочуття для плідної творчості. Бажаємо, щоб у Вашому житті завжди був стимул і прагнення до мрій, а на шляху зустрічалися лише добрі люди, які неодмінно залишать частинку щастя у душі.

Черпайте силу і натхнення із кожного щодення!
З роси й води Вам, Наталіє Павлівно!