Ювілей святкує доцент кафедри педагогіки та психології Ольга Баклицька!

Сьогодні, 20-го листопада, ювілей святкує кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та психології Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – Ольга Петрівна Баклицька! З цієї нагоди увесь колектив висловлює Вам найкращі привітання!

Ольго Петрівно! Свій ювілей Ви зустрічаєте в розквіті творчих сил, збагачені життєвим і науково-педагогічним досвідом. В нашому колективі Ви заслужили глибоку повагу своєю відповідальністю і доброзичливими стосунками з колегами. Нехай Ваша життєва дорога в’ється по висхідній, нагороджує щастям, радістю та всіма земними благами. Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи. Нехай й надалі буде плідною Ваша праця на благо нашого Університету, рідного краю та держави, твердою віра, непоборною сила духу.

У святковий ювілей висловлюємо Вам вдячність за багаторічну сумлінну працю і щиросердечно бажаємо міцного здоров’я, родинного благополуччя, невтомності й успіхів у всіх починаннях. Нехай у Ваших задумах завжди буде мудрість, на роботі – повага і підтримка, вдома – увага і любов, у серці – світло від людської вдячності. Нехай завжди, аж ген до сторіччя, Вас супроводжує щаслива зоря удачі, Боже благословення, а у Вашому домі панують злагода та добробут. Всіляких гараздів Вам і Вашій родині на многії літа!

У цей прекрасний світлий день,
Коли настав Ваш ювілей,
Ми щиро Вас вітаємо,
Добра і щастя Вам бажаємо!

Хай обминають Вас тривоги,
Хай Бог дасть щастя на путі.
Хай світла, радісна дорога
Щасливо стелиться в житті!