Ювілей святкує Ірина Мостова!

Сьогодні, 10-го березня, свій ювілей святкує завідувач архівом Львівського державного університету фізичної культури Мостова Ірина Романівна!

З цієї нагоди увесь колектив університету сердечно вітає Ірину Романівну та щиро бажає їй міцного здоров’я, великого кохання від чоловіка, любові від доньки, сина і рідних, поваги від колег по роботі та усіх, хто її оточує, матеріального достатку, успіхів у дуже відповідальній роботі, а також звершення усіх життєвих планів!

Нехай Ваше життя буде схожим на казку, розфарбовану всіма кольорами веселки: червоний – це Ваше з чоловіком вічне взаємне кохання та любов до дітей, помаранчевий – теплота дружніх стосунків, жовтий – яскраве сонечко, зелений – спокій і мир у душі, блакитний – чисте безхмарне небо, синій – вірність і чесність, а щоб Ви іноді розслабились і нормально відпочили, то нехай час від часу для Вас усе буде фіолетове.

Многая літа, пані Ірино!