Ювілей святкує Ірина-Оксана Пригода!

Сьогодні, 6-го лютого, свій поважний ювілей святкує диспетчер факультету післядипломної та заочної освіти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, справжній професіонал своєї справи та без найменшого перебільшення прекрасна Людина з великої літери Пригода Ірина-Оксана Іванівна, яка уже кілька десятків років працює у нашому Університеті!

З цієї нагоди увесь колектив нашого вишу висловлює Вам свої щиросердечні вітання та подяку за багаторічну сумлінну працю і по-справжньому щире та завжди доброзичливе ставлення як до колег по роботі, так й до студентів. Бажаємо, насамперед, міцного-міцного здоров’я та довголіття і нехай Ваше здоров’я ніколи Вас не підводить!

Поважний ювілей – це ніби новий світанок, це ніби тиха пристань біля берегів спокою і благодаті. Бажаємо Вам совиної мудрості і сили лева та безхмарного неба над головою. Нехай добрим буде кожен день, і спокійно проходить кожна ніч. Нехай Ви завжди будете оточені увагою, турботою та теплом близьких Вам людей і усіх тих, хто Вас оточує!

Від щирого серця бажаємо сили і доброти, втіхи та надії! Ні хвилини самотності і смутку, ні дня без радості та натхнення! І нехай для Вас ще довго триває щаслива та весела історія життя – радійте йому, насолоджуйтеся кожним його моментом! Оптимізму Вам і гарного настрою на многії літа та Божої благодаті!

У цей святковий світлий день,
Коли настав Ваш ювілей,
Ми щиро Вас вітаємо,
Добра і щастя Вам бажаємо.

Хай оминають Вас тривоги,
Хай Бог дасть щастя на путі,
Хай світла й радісна дорога
Щасливо стелиться в житті!

Тож не старійте і не знайте
В житті ні смутку, а ні бід,
У серці молодість плекайте,
Живіть до ста щасливих літ!

Бажаємо світлої радості й сили,
Ласкавої долі, добра і тепла,
Щоб ласку Вам слало небесне світило,
Здоров'ям наповнила рідна земля!