Ювілей святкує Лідія Лясковська!

Сьогодні, 24-го жовтня, ювілей святкує провідний фахівець бухгалтерії Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – Лідія Романівна Лясковська! З цієї нагоди увесь колектив нашого вишу сердечно вітає Вас та щиро бажає натхнення, приємних миттєвостей, які спонукатимуть до нових звершень!

У яскравий ювілей висловлюємо Вам найщиріші побажання, безмірну шану і вдячність за Ваш професіоналізм, багаторічну послідовну і наполегливу працю в нашому Університеті. Сьогодні той день, коли Вам приносять не фінансові звіти, а дарують найкращі квіти, а замість розмов про баланси й зарплати, говоримо про строкате життя, насичене барвами золотавої осінньої днини. Отож, щиро бажаємо, щоб у Вас завше було вдосталь посмішок, сонячних днів, любові, вірних друзів... Нехай доля дарує Вам добро і щастя, міцне здоров’я та достаток, а віра, надія і любов будуть незмінними супутниками на Вашому життєвому шляху. Нехай тепло і затишок родинної оселі дає завзяття і снагу до повсякденних справ.

Лідіє Романівно! Бажаємо Вам, щоб кожний день приносив тільки радість і позитивні враження. Сьогодні ювілейну стоптано стежину, але попереду – безмежжя доріг, багато подій поруч із рідними, друзями, колегами. Нехай натхнення безперешкодно знаходить шлях у Ваш будинок і нехай Вам вдається залишати слід тепла і доброти в серцях усіх людей, які трапляються у Вашому житті. Нехай щодня здійснюються усі Ваші найзаповітніші мрії!

Хай життя дарує чудові компліменти,
Яскраві емоції, гарні презенти.
Нехай надихають щасливі літа,
А в серці завжди живе доброта!