Ювілей святкує Лідія Тимошенко!

Сьогодні, 9 травня, ювілей святкує старший викладач кафедри спортивного туризму Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – Лідія Олексіївна Тимошенко! З цієї нагоди колектив Університету висловлює Вам щирі вітання.

Упродовж багатьох років, відколи працюєте в нашому колективі, запам’яталося Ваше невтомне й переконливе прагнення долати перешкоди, щоб осягнути омріяні п’єдестали й казкові вершини. Кожна мета у Вашому житті була наче ліхтарем, який освічував стежки, дороги, перехрестя. Значні досягнення увінчувалися нагородами: медалями, дипломами, грамотами, а особливо – приємними словами поваги і вдячності. Але, зрештою, щораз це була заслужена нагорода за віру, зусилля і прагнення вдосконалювати особистий результат. Це стосується не лише спортивного і професійного шліфування майстерності, але й відображення всіх сильних сторін у повсякденному житті, різьблення й виточування знань, умінь і навичок у кожній справі.

Отож, бажаємо Вам, Лідіє Олексіївно, міцного гарту і здоров’я, любові і добра, щирості й натхнення у спілкуванні, тепла і щиросердечності в родині. Нехай Господь благословляє Вас на нові звершення і передання багаторічного досвіду студентам і колегам Університету. Нехай кожна мандрівка в Карпати чи деінде у незвідані місця, запам’ятовується цікавими враженнями і приємними моментами. Ви знаєте, як гарно палає ватра у горах, як милозвучно дзвенить вода із джерел, як світанок припрошує до споглядання краєвидів, як надихають заплановані мандрівки і спонтанні маршрути. Тому бажаємо ще довго запалювати своє серце улюбленою справою і розгортати прапор України, й зокрема прапор ЛДУФК на нових вершинах, набиратися сил й натхнення у квітково-зелених чи сніжно-білих полонинах. Життя – Ваша найповажніша мандрівка!

Многая літа, Лідіє Олексіївно!

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ