Ювілей святкує Ольга Бегаль!

Сьогодні, 27-го квітня, ювілей святкує старший інспектор канцелярії Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – Ольга Миколаївна Бегаль!

Ольго Миколаївно! Ви є незмінним працівником канцелярії від 1967 року. Уже понад півстоліття в нашому «зоряному» університеті Ви докладаєте багато зусиль, віддано й старанно виконуєте свою роботу, передаючи досвід молодим поколінням. Упродовж дня двері канцелярії частенько відкривають співробітники та гості нашого вишу. У них чимало запитань, а Ви для кожного завжди знаходите час і відповідь. Ви маєте почесну місію, яку гідно несете стільки років: отримуєте та узагальнюєте інформацію, яку подають для підготовки звітних документів, опрацьовуєте кореспонденцію, відправляєте та одержуєте вітальні телеграми... Але в такому стрімкому коловороті Ви залишаєтесь щирою, доброю і привітною.

Отож, бажаємо Вам, Ольго Миколаївно, міцного здоров’я, щасливих миттєвостей у житті, любові в родині й успіхів у різних починаннях. Нехай звістки, які мандрують звідусіль, щоб потрапити до Вас, будуть лише хорошими. Черпайте силу і натхнення із кожного щодення!

Літа цвіли не просто цвітом,
А проростали у труді,
Дорослими вже стали діти,
А Ви душею молоді.

Пливуть літа, мов тихі води,
І вже минуло їх чимало,
Хоч як прожитих шкода,
Та не повернути їх назад.

Хай щастя панує у Вашому домі
І радість у ньому живе,
Здоров’я міцного та щирої долі
Хай Бог посилає і Вас береже.

З роси і води Вам, Ольго Миколаївно!