Ювілей святкує професор Аліна Передерій!

Сьогодні, 25-го серпня, ювілей святкує доктор наук з фізичного виховання і спорту, доцент, професор кафедри теорії спорту та фізичної культури Львівського державного університету фізичної культури ім. Івана Боберського – Аліна Володимирівна Передерій!

З цієї нагоди увесь колектив сердечно вітає Вас та щиро бажає міцного здоров’я, натхнення і здійснення усіх мрій.

В нашому Університеті Ви є надзвичайно яскравим прикладом у плеканні професійних та особистих якостей. Завжди виявляєте виняткову приязнь до студентів, спонукаєте їх до пізнання, поглиблення знань в галузі фізичної культури і спорту й загалом навчаєте зростати обізнаними людьми, щоб міцно стояти на п’єдесталі свого успіху, досягати висот і торувати стежки молодечих мрій. Повсякчас зачаровуєте добротою, витонченістю, щирістю у спілкуванні, в пошуку мотиваційних слів. Отож, нехай поруч з Вами гартуються покоління молодих науковців, які вбиратимуть мудрість і цінності, які Ви випромінюєте повсякчас й передаєте у педагогічній діяльності.

Аліно Володимирівно! Вам личить різнобарвність і Ви власним прикладом демонструєте як можна бути успішною і щасливою. Щиро зичимо нових звершень, упевнених й результативних кроків на шляху педагога та науковця, люблячої мами і коханої дружини та чарівної жінки... Бажаємо миру і Божого благословення Вам й усій Вашій родині! Щоб поруч з донечками Ви квітнули як троянда на світанку, вбираючи відтінки гарного настрою, приємних й спонтанних миттєвостей. Нехай щастить у всіх починаннях! Хай щодень приносить радість і трепетне хвилювання від зустрічей з близькими й відданими людьми, безтурботні думки, спокій і душевну гармонію. Бажаємо яскравих подорожей і незабутніх вражень у спогляданні прекрасних картин, які щодня малює навколишній світ!

Хай постійний успіх, радість і достаток
Сипляться до Вас, немов вишневий цвіт,
Хай життєвий досвід творить з буднів свята,
А Господь дарує многая щасливих літ!

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ