Каноїст Віталій Вергелес – найкращий спортсмен Львівщини за підсумками вересня-2020

Виконком відділення НОК України у Львівській області одноголосно визначив найкращим спортсменом Львівщини за підсумками спортивного вересня досвідченого весляра, випускника Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Віталія Вергелеса, який повернувся з Кубка світу-2020 із бронзовою медаллю.

У перегонах на каное-двійках змішаними екіпажами (мікст) на дистанції 500 метрів бронзовими призерами світового Кубка виявилася українська пара у складі львів’янина Віталія Вергелеса та Анастасії Четверікової з Херсонщини.

Загалом національна збірна команда України під керівництвом дворазового олімпійського чемпіона Юрія Чебана виборола на Кубку світу, який тривав в угорському місті Сегеді з 25-го до 27-го вересня, 8 медалей (3 золоті, 2 срібні і 3 бронзові).

Зазначимо, що вихованець тренерів Романа Бундза та Андрія Маслюка, які вищу освіту також здобули в нашому Університеті, у 2020 році вдруге визнається лауреатом окремого місяця на Львівщині. Зокрема у липні нинішнього року після декількамісячної паузи, члени виконкому відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області у традиційному голосуванні відзначили блискучі успіхи Віталія Вергелеса на головних національних змаганнях року – особистому чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное пам’яті В’ячеслава Сорокіна у Дніпрі. Один з кращих веслувальників України та Львівщини здобув п’ять медалей та право змагатися у складі національної збірної на світовій арені. У Дніпрі майстер спорту міжнародного класу Віталій Вергелес переміг у перегонах на каное-двійці на 500 м, каное-четвірці на 200 і 500 м та став срібним призером у каное-двійці на 200 і 1000 м.