Каноїсти Віталій Вергелес і Тарас Міщук – призери етапу Кубка світу з веслування

В угорському місті Сегед завершився Кубок світу 2020 року з веслування на байдарках та каное. У складі збірної України змагалися випускник Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Тарас Міщук та Віталій Вергелес, який одну з своїх двох вищих освіт здобув у нашому виші. Одразу зазначимо, що додому і Тарас, і Віталій повернулися не з пустими руками.

Тарас Міщук (на фото вище – справа) у Сегеді змагався на каное-двійці на дистанції 500 метрів у дуеті з своїм багаторічним партнером Дмитром Янчуком із Горішніх Плавнів Полтавської області. Як і на ХХХІ літніх Олімпійських іграх-2016 у бразильському Ріо-де-Жанейро, українці в фінальному заїзді Кубка світу в Угорщині фінішували з третім результатом – 1 хвилина 40,79 секунди – і зійшли на «бронзову» сходинку медального подіуму.

Бронзовим призером звітних змагань став і Віталій Вергелес (на фото нижче – зліва). Підопічний випускників ЛДУФК Романа Бундза та Андрія Маслюка (перший тренер – Володимир Дець) фінішував третім у міксті каное-двійки на дистанції 200 метрів у парі з житомирянкою Анастасією Четверіковою. У вирішальному заїзді спринту Роман і Настя показали час – 40,21 секунди.

Загалом на Кубку світу з веслування на байдарках і каное у Сегеді національна збірна України (на фото нижче) виборола вісім нагород – три золоті, дві срібні та три бронзові медалі. У неофіційному загальнокомандному медальному заліку «синьо-жовта» дружина замкнула ТОП-6.

УСІ МЕДАЛІ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ НА КУБКУ СВІТУ
У СЕГЕДІ

«Золото»

Каное-одиночка. 500 м. Жінки
Людмила Лузан – 2.05,29

Каное-двійка. 500 м. Жінки
Людмила Лузан / Анастасія Четверікова – 1.58,81

Байдарка-четвірка. 500 м. Жінки
Марія Кічасова-Скорик / Людмила Кукліновська /
Анастасія Тодорова / Марія Повх – 1.33,86

«Срібло»

Каное-одиночка. 200 м. Жінки
Людмила Лузан – 45,79

Байдарка-четвірка. 500 м. Чоловіки
Дмитро Даниленко / Олександр Сиромятников /
Олег Кухарик / Іван Семикін – 1.22,07

«Бронза»

Каное-двійка. 500 м. Чоловіки
Дмитро Янчук / Тарас Міщук – 1.40,79

Каное-двійка. 200 м. Мікст
Анастасія Четверікова / Віталій Вергелес – 40,21

Каное-одиночка. 5000 м. жінки
Олена Циганкова – 26.03,01

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ