Каратека Катерина Крива надала своє «золото» Євро-2017 для аукціону World Sports For Ukraine

Випускниця Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, одна з найкращих каратек України Катерина Крива заради допомоги Збройним Силам України надала свою золоту медаль чемпіонату Європи-2017 для аукціону World Sports For Ukraine на міжнародному майданчику eBay.

Початкова ставка золотої нагороди континентального форуму, яку Катерина Крива виборола на Євро-2017 в турецькому місті Коджаелі, становить $ 5000. Переможець визначиться у найближчу неділю, 19-го червня.

Нагадаємо, наставником майстра спорту України міжнародного класу Катерини Кривої є заслужений тренер України Ігор Богдан, який уже понад чверть століття працює старшим викладачем кафедри фехтування, боксу і національних одноборств (завідувач – доцент Василь Бусол) нашого Університету.

Зазначимо, що аукціон World Sports For Ukraine на міжнародному майданчику eBay традиційно проводять Tribuna.com Україна разом із волонтерською організацією Ukraine Alive 2022 та Білоруським фондом спортивної солідарності.

Також на цей аукціон виставлено золотий кубок жіночої збірної України з карате за історичне перше місце команди на чемпіонаті Європи 2017 року. Цей трофей, нагадаємо, здобули дві представниці Львівщини – Катерина Крива та ще одна випускниця нашого вишу Анастасія Мястковська і дві спортсменки з Одещини – Анжеліка Терлюга та Аніта Серьогіна. Початкова ставка історичного трофею також становить $ 5000.

Додамо, що усі виручені кошти за обидва лоти підуть на цільову допомогу Збройним Силам України / The Armed Forces of Ukraine.


Відділення НОК України у Львівській області 

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ