Катерина Крива – срібний призер етапу Карате 1 Premier League у Дубаї

З 15-го по 17-е лютого в Дубаї пройшов другий етап Карате 1 Premier League сезону-2019. Змагання, в яких взяли участь 737 спортсменів з 86-ти країн світу, проходили на арені Al Wasl Club Venue. В активі збірної України дві медалі, що здобули одеситка Анжеліка Терлюга та випускниця Львівського державного університету фізичної культури Катерина Крива, яка тренується у старшого викладача кафедри фехтування, боксу і національних одноборств нашого вишу Ігоря Орестовича Богдана.

Змагаючись у ваговій категорії до 50 кг, львів’янка Катерина Крива почергово здолала суперниць з Італії (2:2, за хантеєм), Франції (2:0), Китаю (6:0). У півфіналі підопічна Ігоря Богдана з мінімальним рахунком 1:0 перемогла філіппінку Джунну Тсукі та вийшла у фінал на чергову зустріч зі своєю давньою суперницею Серап Озчелік з Туреччини, яка наразі є лідером поточного світового рейтингу. У вирішальному протистоянні туркеня виявилася сильнішою – 7:1. Цікаво, що українка першою заробила бал, але…

Одеситка Терлюга, яка виступала у ваговій категорії до 55 кг, почергово перемогла каратисток з Канади (6:0), Японії (3:0), Ірану (3:0). У півфіналі лідерка світового рейтингу здолала за хантеєм єгиптянку Сальму Ельшафі (0:0). У фіналі вихованка Дениса Морозова зустрілася з другим номером світового рейтингу Вен Цзю-Юн з Китайського Тайпею. У напруженій боротьбі цього разу перемогла китаянка – 4:3.

Дві срібні нагороди – дуже непоганий результат для змагань такого ґатунку. Слід зазначити, що цього року успіхи на міжнародних турнірах мають особливу вагу – адже вони дають бали для кваліфікаційного рейтингу на ХХХІІ літні Олімпійські Ігри 2020 року в Токіо.

Додамо, що найближчий великий старт для української збірної – перший етап сезону-2019 Серії А в Зальцбургу (Австрія), що відбудеться з 1-по 3-є березня поточного року.