Катерина Крива та Ігор Стахів – найкращі спортсмени Львівщини у лютому

Виконком відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області визначив володарів титулу «Найкращий спортсмен місяця». Цього разу, за підсумками спортивного лютого, лауреатів троє – випускниця Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, каратистка Катерина Крива і двійка санкарів у складі студента ЛДУФК Ігоря Стахіва та Андрія Лисецького, який навчається в Національному університеті «Львівська політехніка».

Під час голосування членів виконкому саме кандидатури Катерини Кривої та дуету Ігор Стахів / Андрій Лисецький набрали найбільшу кількість голосів, до того ж голоси розділилися навпіл. З огляду на ситуацію, голова відділення Юрій Турянський запропонував нагородити усіх номінантів, що й було одностайно схвалено.

На урочистій церемонії нагородження, крім спортсменів, буде відзначено і їхніх тренерів – старшого викладача кафедри фехтування, боксу і національних одноборств нашого Університету Ігоря Богдана (тренера Катерини Кривої) та Тараса Гарцулу й Івана Баїка (тренерів Ігоря Стахіва та Андрія Лисецького), які вищу освіту здобули також у стінах нашого вишу.

ДОВІДКА

Ігор Стахів (1999 р.н.), Андрій Лисецький (1998 р.н.) – майстри спорту України, у лютому посіли третє місце в загальному заліку національного Кубка світу сезону-2018/2019 серед чоловіків у з’їздах на двомісних санях (за підсумками дев’яти етапів) та сьоме місце в командній естафеті чемпіонату Європи (Німеччина, Обергоф, 8–10.02), а у січні фінішували четвертими на чемпіонаті світу серед спортсменів віком до 23 років (Німеччина, Віттенберг,22–27.01). У 2016 році були учасниками ІІ зимових юнацьких Олімпійських ігор у м. Ліллегаммер (Норвегія): Андрій Лисецький змагався у двомісних санях, Ігор Стахів – в одномісних. Тренери: Тарас Гарцула, Іван Баїк. Ігор Стахів є студентом Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, а Андрій Лисецький – Національного університету «Львівська політехніка».

Катерина Крива (1992 р.н.) – майстер спорту міжнародного класу з карате, у лютому здобула срібну медаль на другому етапі «Premier League. Karate 1», куміте, вагова категорія 50 кг (15–17.02, м. Дубай, ОАЕ). Саме на «Premier League. Karate 1» спортсмени заробляють очки й ліцензії для участі в Олімпійських Іграх-2020 та Європейських іграх-2019. Катерина Крива є випускницею Львівського державного університету фізичної культури, дворазовою чемпіонкою Європи, четвертою лауреаткою Перших Європейських ігор-2015 у Баку, Азербайджан, неодноразовою призеркою рейтингового міжнародного турніру «Premier League. Karate 1» та володаркою титулу «Grand Winner» за підсумком цих змагань. У травні 2017 року була найкращою спортсменкою Львівщини, а її наставник Ігор Богдан (президент Львівської обласної федерації карате) – найкращим тренером. Того ж місяця і Національний олімпійський комітет України визначив Катерину найкращою спортсменкою України. Ще раніше, у 2015 році, на конференції ВГО «Українська федерація карате» Катерину Криву назвали найкращою каратисткою України.