Керівник європейської філії компанії STATS PERFORM прочитав лекцію студентам ЛДУФК (Фото)

У методичному кабінеті кафедри футболу, що знаходиться на стадіоні СКІФ Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського (Львів, вулиця Черемшини, 17), у вівторок, 22-го жовтня, в рамках проведення занять з ТіМОВС та СПВ відбулася лекція на тему «Використання сучасних новітніх технологій в ігрових видах спорту».

Лектор – Хейс Бінкер (Голландія) (Gijs Beenker, Account Manager) – керівник європейської філії компанії STATS PERFORM, яка є лідером світової статистики і аналітики в ігрових видах спорту. Головний офіс європейської філії компанії STATS PERFORM знаходиться у столиці Республіка Польща – Варшаві.

Команда компанії STATS PERFORM максимізує цінність майже 40 років збору даних про спортивні події, включаючи технологію навчання, побудовану з розуму найяскравіших науковців у світі.

Спортивні клуби, медіакомпанії, букмекери та шанувальники спорту у всьому світі завдяки даним компанії Stats Perform тепер мають можливість аналізувати кожну гру та змагальну діяльність гравців з використанням максимальної кількості ігрових параметрів.

Компанія спортивних технологій Stats Perform надає неперевершену глибину та широту даних, спортивних досліджень, новин і відеоконтенту та неперевершених AI-системних рішень для спортивних засобів масової інформації та мовників, технологічних компаній, світових брендів, спортивних книг, команд та ліг, а також провайдерів фантазії.

У портфоліо клієнтів компанії спортивних технологій Stats Perform є безпрецедентний виклад журналу Fortune:
• десять кращих спортивних книг для навчальних закладів;
• сім ТОП-10 найбільших світових технологічних компаній;
• чотири з ТОП-5 найпопулярніших мереж спортивного мовлення;
• дев’ять з десяти найрейтинговіших футбольних подій.

Лектор Хейс Бінкер ознайомив студентів кафедри футболу ЛДУФК імені Івана Боберського, а також студентів кафедри спортивних і рекреаційних ігор з сучасними підходами до підготовки високотехнологічних аналітико-статистичних матеріалів матчів найвищого рівня з багатьох ігрових видів спорту. Зокрема, окрім футбольної Ліги чемпіонів УЄФА, компанія STATS PERFORM аналізує та надає статистичні дані ігор з баскетболу Національної баскетбольної асоціації (NBA), до складу якої входять найсильніші професійні баскетбольні клуби США і Канади, а також Національної хокейної ліги (NHL), яка складається з найпотужніших професійних хокейних клубів Канади і США. Зазначимо, що в обох лігах грають практично усі найсильніші баскетболісти і хокеїсти з усіх країн світу.

Вражаючими є показники компанії STATS PERFORM щодо співпраці з іншими багатьма спортивними федераціями, лігами і клубами з усіх континентів. Серед клієнтів компанії, окрім вищеназваних організацій, є такі «монстри» спортивного світу як Міжнародна федерація футболу (ФІФА), Європейський союз футбольних асоціацій (УЄФА), Федерація футболу США, Німецький футбольний союз (ДФБ), Федерація футболу Франції (ФФФ), Національна асоціація студентського спорту США і Канади.

Серед клубних «важковаговиків», які є клієнтами компанії STATS PERFORM є такі відомі «фірми», як футбольні професійні клуби «Ліверпуль» (Ліверпуль, Англія), «Манчестер Сіті» (Манчестер, Англія), «Баварія» (Мюнхен, Німеччина), «Парі Сен-Жермен» (Париж, Франція), «Челсі» (Лондон, Англія), «Мілан» (Мілан, Італія), «Рома» (Рим, Італія), баскетбольні професійні клуби «Чикаго Буллз» (Чикаго, США), «Лос-Анджелес Лейкерз» (Лос-Анджелес, США), «Сан-Антоніо Спарз» (Сан-Антоніо, США) та ще близько 300 федерацій, асоціацій і клубів з усього світу.

Варто підкреслити, що спортивні завдання, які ставляться перед будь-яким спортивним клубом, асоціацією, федерацією, стають доступнішими при умові використання, аналізу і синтезу даних, які надає компанія STATS PERFORM. Так, компанія STATS PERFORM фіксує та аналізує понад 30 мільйонів типів даних щороку, база даних налічує близько 1300 терабайт різноманітної інформації про змагальну діяльність команд і окремих гравців у тривимірних системах координат, з них – 800 терабайт відео контенту.

Для студентів ЛДУФК цікавими були і методи та засоби отримання інформації спеціалістами STATS PERFORM. Як керівник європейської філії компанії, Хейс Бінкер представив нашим студентам концептуальні підходи щодо формування командних стратегій управління персоналом висококваліфікованих спеціалістів, котрі забезпечують надання високоякісного аналітичного продукту.


Андрій Дулібський,
докторант та доцент кафедри футболу ЛДУФК 

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ