КІВС-СБК «Львів» зіграв заключні матчі у Вищій лізі сезону-2019/2020

Баскетболістки КІВС-СБК «Львів», більшість з яких є студентками чи випускницями Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, відіграли заключні календарні матчі чемпіонату України серед команд Вищої ліги сезону-2019/2020. У залі обласної ДЮСШ «Львів» спочатку обіграв БК «Переяслав» (60:55), а наступного дня гості взяли реванш – 62:59.

Щодо першої гри цих команд, то господарки майданчика, підопічні старшого викладача кафедри спортивних та рекреаційних ігор ЛДУФК Ірини Кленіної виграли стартову чверть – 22:13. А ось у другій десятихвилинці влучнішими були гості з Переяслава – 23:12. Переломною і визначальною стала третя чверть, яку, насамперед, у захисті надійно відіграли баскетболістки «Львова» – 16:9. Вирішальний ігровий відрізок пройшов у нервовій і загалом рівній боротьбі, гравчині обох команд частенько втрачали м’яч, що й відбилося на рахунку – 10:10. У підсумку, перемога «Львова» (60:55), яка стала дев’ятою у чемпіонаті.

Наступного дня на майданчику ЛОДЮСШ упродовж усіх чотирьох ігрових відрізків точилася вперта й непоступлива боротьба, у якій переможцем вийшла команда гостей з Переяслава, бо її баскетболістки були трохи влучнішими у трьох із чотирьох чвертей – 62:59 (18:16, 22:20, 12:14, 10:9).

На цьому чемпіонат для команди КІВС-СБК «Львів» завершився. В її активі дев’ять перемог і 19-ть поразок у пасиві – 37 очок і сьоме місце в групі №1 Вищої ліги. А боротьбу за медалі в матчах плей-оф продовжать вісім команд – по чотири з кожної групи, які утворили такі чвертьфінальні пари: «ХАІ-Збірна Харківської області» – «КСЛІ-Київ-Баскет», БК «Переяслав» – «Інтерхім-СДЮСШОР імені Літвака-2» (Одеса), «Козачка-КПУ» (Запоріжжя) – «НУБіП України» (Київ), МОБІ (Бровари) – «Вінницькі Блискавки».

Змагатиметься на цій стадії й студентка ЛДУФК імені Івана Боберського Анастасія Ковтун. Виступаючи за одеський «Інтерхім-СДЮСШОР імені Літвака-2» з 4-го лютого поточного року, вона стала лідером першої команди групи №2 Вищої ліги за результативністю (16,7 очок за гру) та підбираннями (12,2 за гру).

Встигла Настя зіграти і кілька матчів за першу одеську команду «Інтерхім-СДЮСШОР імені Літвака» в жіночій Суперлізі. Зокрема, в останній виїзній грі (29.02) проти БК «Франківськ» Анастасія Ковтун відіграла за одеську команду 20 хвилин 30 секунд, за які набрала 11 очок і зробила шість підбирань (ефективність – 13), а одеситки виграли напружений матч з рахунком 71:68.