Команда Юрія Вірта піднялася на друге місце Першої ліги (Відео)

У чемпіонаті України з футболу сезону-2020/2021 серед команд Першої ліги, в більшості з яких грають студенти та випускники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, а в «Агробізнесі» з Волочиська, рівненському «Вересі» та «Прикарпатті» з Івано-Франківська головними тренерами працюють Олександр Чижевський, Юрій Вірт і Руслан Мостовий відповідно, які вищу освіту здобули у нашому виші, упродовж двох попередніх днів, 25-го і 26-го березня, було зіграно матчі 18-го туру.

Центральний поєдинок 18-го туру, в якому «Агробізнес» приймав харківський «Mеталіст 1925», відбувся на нейтральному полі – на «Арені Львів» столиці Галичини. Через несприятливі погодні умови газон стадіону у Волочиську ще не відповідає вимогам.

Швидкий гол подолян (на 18-й хвилині Руслан Черненко реалізував пенальті і з дев’ятьма забитими м’ячами очолив бомбардирську гонку) не вибив харків’ян із колії. Ще до перерви вони не тільки вирівняли становище, а й вийшли вперед після ударів Юрія Батюшина з 11-метрової позначки й бразильського легіонера Дерека, який відзначився незадовго до свистка на перерву.

У другому таймі слобожани продовжили контролювати хід подій на полі, і тому можна погодитися з їхнім керманичем Валерієм Кривенцовим, який після фінального свистка назвав перемогу своїх підопічних абсолютно заслуженою. Ця вольова звитяга дозволила харків’янам закріпитися в чільній групі.

З-поміж решти протистоянь виокремимо одеське, у рамках якого «Чорноморець» приймав столичну «Оболонь», адже обидві команди не приховують свого бажання підвищитися в класі. До того ж саме в день проведення матчу, 26-го березня, «Чорноморцю» виповнилося 85 років, і «морякам» кортіло відзначити цю дату перемогою. Але іншої думки були «пивовари», які вже на 7-й хвилині після пострілу Олексія Mайданевича вийшли вперед. На 77-й хвилині за друге попередження з поля було вилучено киянина Сергія Суханова, і невдовзі новачок одеситів Бека Вачіберадзе реалізував чисельну перевагу, влучним ударом зі штрафного змусивши капітулювати воротаря гостей. Надалі, незважаючи на всі зусилля суперників, рахунок не змінився – 1:1. «Чорноморець» продовжує лідирувати, але переслідувачі зменшили відставання, а рівненський «Верес», у якого два поєдинки у запасі, за втраченими очками став тіньовим лідером турніру.