Команда Юрія Вірта стає лідером Першої ліги за втраченими очками

У чемпіонаті України з футболу сезону-2020/2021 серед команд Першої ліги, в більшості з яких грають студенти та випускники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, а в «Агробізнесі» з Волочиська, рівненському «Вересі» та «Прикарпатті» з Івано-Франківська головними тренерами є Олександр Чижевський, Юрій Вірт і Руслан Мостовий відповідно, які вищу освіту здобули у нашому виші, в п’ятницю, 16-го жовтня, було зіграно сім з восьми поєдинків сьомого туру. Матч «Альянс» – «Полісся» не відбувся через коронавірус. Про нову дату його проведення буде повідомлено пізніше.

Після розгромної поразки в попередньому турі у Миколаєві футболісти «Гірника-Спорт» вдома довели, що мають характер, і в звітному турі дали бій «Агробізнесу», який не приховує, що налаштований підвищитися в класі.

Небезпечніше атакували господарі, одного разу союзником подолян навіть стала поперечина, але нулі на новому сучасному табло, встановленому цього тижня на стадіоні в Горішніх Плавнях, збереглися до фінального свистка.

А от учасники протистояння у Млинові, де змушений приймати суперників «Верес», потішили результативністю. Героєм поєдинку сміливо можна назвати новачка рівненської команди Роберта Гегедоша, який оформив «дубль». Спочатку він відкрив рахунок, поціливши у ближній кут зі штрафного, а наприкінці матчу закріпив перемогу «Вересу», технічно перекинувши м’яч через воротаря гостей, що кинувся назустріч – 3:1.

«Ми самі собі ускладнили життя, не реалізувавши в першому таймі кілька гольових моментів. Слід віддати належне футболістам «Ниви», які показали себе непоступливими суперниками. І добре, що коли відразу після перерви Сергій Кисленко вирівняв становище, то вже невдовзі наш Сергій Петько знову вивів «Верес» уперед. Ось чому, привітавши підопічних із перемогою, я відразу ж акцентував увагу на тому, що ще треба багато працювати над завершенням атак», – сказав журналістам після гри головний тренер «Вересу» Юрій Вірт.

Усе ж, центральний поєдинок туру відбувся в Луцьку, де стосунки з’ясовували «Волинь» і «Металіст 1925», які націлилися цього сезону зійти на п’єдестал пошани. На жаль, суперникам бракувало останнього гострого пасу та влучності під час пострілів із далекої відстані, і тому воротарям практично не доводилося демонструвати свою майстерність. Було зафіксовано нульову нічию, яка більше влаштувала конкурентів волинян і слобожан.

За честь гостей вдалося постояти футболістам «ВПК-Агро», які приїхали на поєдинок до Івано-Франківська без свого головного тренера Сергія Соловйова, що перебуває на лікарняному. За його відсутності діями команди з Магдалинівки керував директор ФК Володимир Книш, якому тренерського досвіду було не позичати, адже свого часу він очолював стрийську «Скалу» та «Нафтовик-Укрнафту» з Охтирки. Йому вдалося налаштувати підопічних на важку боротьбу на в’язкому газоні. Здавалося, суперникам не уникнути підписання мирної угоди, але Владислав Горбаченко, що вийшов на заміну, після подачі кутового забив гол, який приніс таку бажану перемогу «ВПК-Агро».

Міг скористатися втратою очок «Металіста 1925» та «Гірника- Спорту» й відірватися від переслідувачів «Чорноморець», коли б узяв гору над «Кременем». Цей шанс підопічні Сергія Ковальця використали. У середині першого тайму універсал гостей Сергій Білоус вивів «Кремінь» уперед. Проте на 60-й хвилині Артем Ковбаса зрівняв рахунок, а в компенсований час одесит Владислав Бугай влучно пробив головою – 2:1 на користь «моряків».

ФУТБОЛ. ПЕРША ЛІГА-2020/2021. 7-й ТУР

«Гірник-Спорт» – «Агробізнес» – 0:0

«Верес» – «Нива» – 3:1
Голи: Гегедош, 5, 84, Петько, 65 – Кисленко, 54.

«Прикарпаття» – «ВПК-Агро» – 0:1
Гол: Горбаченко, 67.

«Альянс» – «Полісся» – не відбувся

«Оболонь» – «Миколаїв» – 1:1
Голи: Батальський, 48 – Яворський, 75.

«Волинь» – «Металіст 1925» – 0:0

«Авангард» – «Кристал» – 2:1
Голи: Погранічний, 2, Сеницький, 90+4 – Гливий, 89.

«Чорноморець» – «Кремінь» – 2:1
Голи: Ковбаса, 60, Бугай, 90+4 – Білоус, 31.

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ПІСЛЯ 7-го ТУРУ