Команда Юрія Вірта здобула вольову перемогу і впритул наблизилася до лідерів Першої ліги (Відео)

У чемпіонаті України з футболу сезону-2020/2021 серед команд Першої ліги, в більшості з яких грають студенти та випускники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, а в «Агробізнесі» з Волочиська, рівненському «Вересі» та «Прикарпатті» з Івано-Франківська головними тренерами є Олександр Чижевський, Юрій Вірт і Руслан Мостовий відповідно, які вищу освіту здобули у нашому виші, упродовж двох днів, було зіграно шість з восьми поєдинків п’ятого туру. Матчі «Оболонь» – «ВПК-Агро» та «Альянс» – «Кристал» не відбулися через коронавірус. Про нову дату їх проведення буде повідомлено пізніше.

П’ятий тур розпочався матчем «Металіст 1925» – «Полісся», який завершився доволі неочікуваною втратою очок слобожанами. І будемо відверті: господарі на звитягу не награли. Полісяни передусім подбали про надійність оборонних редутів, діяли компактно, обмеживши господарів у просторі. Після перерви харків’яни дещо додали обертів, але гості вміло збивали темп, не забуваючи за першої ж нагоди переходити в наступ. Ось чому нічийний підсумок слід визнати справедливим.

А центральний матч туру відбувся в Луцьку, де зустрічалися команди, що не приховують свого бажання підвищитися у класі. У складі «Волині» активністю відзначався центральний нападник Ігор Сікорський, який ще минулого сезону захищав кольори «Агробізнесу». На 19-й хвилині в боротьбі з ним гості порушили правила, і він реалізував пенальті. А коли невдовзі за гру рукою в штрафному майданчику подоляни були ще раз покарані 11-метровим, то до м’яча знову підійшов Сікорський і вдруге не схибив.

Минулого тижня «Волинь» у перенесеному матчі третього туру з «Нивою» теж вигравала – 2:0, але в підсумку все закінчилося підписанням мирної угоди. Цього разу ж підопічні Василя Сачка вже були максимально зосереджені і хоча, граючи в більшості, одного разу пропустили, усе ж записали до свого активу першу перемогу.

Знову потішили бійцівською вдачею футболісти «Вересу», які здобули вольову звитягу над «Кременем», а в Івано-Франківську «Чорноморець» у випадку перемоги випереджав за набраними очками лідера – «Металіст 1925». Проте й «Прикарпаттю» відступати було нікуди. Уже в дебюті Назарій Воробчак відкрив рахунок. Це не вибило з колії одеситів, і на 31-й хвилині Валерій Лиховидько підступним ударом під поперечину вирівняв становище. Майже весь другий тайм моряки грали в більшості, але прикарпатці стіною стояли біля своїх воріт – 1:1. Одесити наздогнали харків’ян і очолили турнірну таблицю, проте тільки завдяки кращим додатковим показникам.