Команда Юрія Вірта зміцнила свою позицію лідера Першої ліги (Відео)

У чемпіонаті України з футболу сезону-2020/2021 серед команд Першої ліги, в більшості з яких грають студенти та випускники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, а в «Агробізнесі» з Волочиська, рівненському «Вересі» та «Прикарпатті» з Івано-Франківська головними тренерами працюють Олександр Чижевський, Юрій Вірт і Руслан Мостовий відповідно, які вищу освіту здобули у нашому виші, напередодні, 5-го квітня, було зіграно матчі 20-го туру.

Черговий, 20-й тур у Першій лізі розпочався поєдинком у Житомирі, де тамтешнє «Полісся» приймало харківський «Металіст 1925». Підписання мирної угоди слід визнати закономірним. До речі, й поєдинок першого кола цих команд також завершився нульовою нічиєю.

Усе ж, центральний матч туру відбувся у Волочиську, де місцевий «Агробізнес» зустрічався з незручним опонентом – «Волинню» з Луцька. Адже в попередніх поєдинках лучани перемагали тричі за однієї нічиєї та поразки. До речі, це був 30-й поєдинок Олександра Чижевського на чолі «Агробізнесу», але його підопічним так і не вдалося схилити шальки терезів на свій бік: бойова, але безгольова нічия – 0:0.

Свій сотий гол у домашніх поєдинках у Першій лізі забили футболісти «Кременя» з Кременчука. У матчі з лідером, «Вересом», це зробив на 13-й хвилині Богдан Бичков. Проте це не вибило з колії рівнян, які ще до перерви вирівняли становище після влучного пострілу Дмитра Немчанінова. Продовжували підопічні Юрія Вірта диктувати умови й у другому таймі та в підсумку відсвяткували вольову звитягу (2:1), реалізувавши на 75-й хвилині пенальті – ударом з точки відзначився Михайло Сергійчук.

Загалом, 20-й тур запам’ятається низькою результативністю. Окрім «Вереса», віддамо належне футболістам «ВПК-Агро», які здобули третю перемогу поспіль, а от «Оболонь», поступившись у Дніпрі, погіршила свої шанси на підвищення у класі.

Додамо, що матч тернопільської «Ниви» з «Гірником-Спорт» з Горішніх Плавнів не відбувся. Долю цього протистояння вирішуватиме КДК УАФ.

ФУТБОЛ. ПЕРША ЛІГА-2020/2021. 20-й ТУР

«Полісся» – «Металіст 1925» – 0:0

«Кремінь» – «Верес» – 1:2
Голи: Бичков, 13 – Немчанінов, 19, Сергійчук, 71 (пенальті).

«Миколаїв» – «Авангард» – 0:0

«Кристал» – «Альянс» – 0:0

«Агробізнес» – «Волинь» – 0:0

«ВПК-Агро» – «Оболонь» – 1:0
Гол: Шмигельский, 74.

«Чорноморець» – «Прикарпаття» – 3:0
Голи: Поспєлов, 24, Лиховидько, 30, Коркішко, 90 (пенальті).

«Нива» – «Гірник-Спорт» – не відбувся

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ПІСЛЯ 20-го ТУРУ