Команда Олександра Чижевського у гостях обіграла лідера Першої ліги (Відео)

У чемпіонаті України з футболу сезону-2020/2021 серед команд Першої ліги, в більшості з яких грають студенти та випускники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, а в «Агробізнесі» з Волочиська, рівненському «Вересі» та «Прикарпатті» з Івано-Франківська головними тренерами працюють Олександр Чижевський, Юрій Вірт і Руслан Мостовий відповідно, які вищу освіту здобули у нашому виші, у четвер, 5-го листопада, було зіграно матчі 11-го туру.

Інтерес до очного протистояння «Вересу» та «Металіста 1925», яке через «червону» зону на Рівненщинівідбулося на полі стадіону СКІФ Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, підігрівало те, що команди очолюють колишні партнери по донецькому «Шахтарю» – Юрій Вірт та Валерій Кривенцов відповідно.

Слід зазначити, що у номінальних господарів через травму був відсутній один із ключових гравців – Михайло Сергійчук, а в гостей з тієї самої причини – півзахисник Ярослав Ямполь. І хоч у підсумку все закінчилося підписанням мирної угоди, можна погодитися з Юрієм Віртом, який після фінального свистка сказав, що ближчими до звитяги були його підопічні. Досить сказати, що в першому таймі союзником слобожан двічі ставала поперечина й одного разу – стійка. За схожим сценарієм події розгорталися й після перерви. Рівняни продовжували диктувати умови й промахуватися з вигідних позицій. Тож за втрату важливих очок вони можуть нарікати тільки на себе.

Цією нічиєю максимально скористалися футболісти «Волині», які реабілітувалися за неочікувану домашню поразку від «Авангарду» в попередньому турі. У Горішніх Плавнях підопічні Василя Сачка фактично зняли з порядку денного питання про переможця в протистоянні з тамтешнім «Гірником-Спорт» уже в дебюті завдяки «дублю» Джемаля Кизилатеша. Після перерви господарі провели кілька замін, зуміли додати обертів, але не награли навіть на гол престижу – 0:3. Ця звитяга дозволила лучанам упритул наблизитися до першої трійки.

Ніхто не хотів поступатися й у поєдинку в Одесі, де з’ясовували стосунки команди, що не приховують свого бажання підвищитися в класі – «Чорноморець» і «Агробізнес». Незважаючи на всі зусилля суперників схилити шальки терезів на свій бік, здавалося, що все закінчиться нульовою нічиєю. Але уже в компенсований до другого тайму час Руслан Черненко реалізував пенальті, призначений за грубу гру воротаря господарів Романа Підківки у своєму штрафному майданчику. 0:1 – підопічні Олександра Чижевського здобули такі бажані три залікові турнірні бали.

Завершував програму 11-го ігрового дня поєдинок у Києві, де «Оболонь» завдяки влучним пострілам Івана Матяжа та Ігоря Мединського здолала опір «Альянсу» з рахунком 2:0 й істотно поліпшила своє турнірне становище.

ФУТБОЛ. ПЕРША ЛІГА-2020/2021. 11-й ТУР

«Авангард» – «Полісся» – 0:3
Голи: Понєдєльнік, 55, Галенко, 58, Гавриленко, 75.

«Верес» – «Металіст 1925» – 0:0

«ВПК-Агро» – «Нива» – 1:0
Гол: Шмигельський, 21.

«Гірник-Спорт» – «Волинь» – 0:3
Голи: Кизилатеш, 7, 13, Протасов, 37.

«Кремінь» – «Миколаїв» – 1:1
Голи: Мурашов, 90+3 – Сула, 60 (пен.).

«Прикарпаття» – «Кристал» – 1:1
Голи: Волошинович, 4 – Гливий, 41.

«Чорноморець» – «Агробізнес» – 0:1
Гол: Черненко, 90+6 (пен).

«Оболонь» – «Альянс» – 2:0
Голи: Матяж, 42, Мединський, 47.

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ПІСЛЯ 11-го ТУРУ