Команди Чижевського, Мостового і Вірта через COVID-19 не зіграли матчі 1-го туру Першої ліги (Відео)

Минулими вихідними було зіграно поєдинки стартового туру чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021 серед команд Першої ліги, в більшості з яких грають студенти та випускники кафедри футболу (завідувач – доцент Ігор Лапичак) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

У новому сезоні-2020/2021 в чемпіонаті Першої ліги за три путівки до елітного дивізіону вітчизняного футболу – Прем’єр-ліги – розпочали боротьбу 16 команд, які зіграють класичний турнір у два кола. У трьох з них, а саме в «Агробізнесі» з Волочиська, рівненському «Вересі» та «Прикарпатті» з Івано-Франківська, головними тренерами є випускники ЛДУФК Олександр Чижевський, Юрій Вірт і Руслан Мостовий. Зазначимо, що останній очолив івано-франківців наприкінці минулого тижня, замінивши на посаді керманича Володимира Ковалюка, який також вищу освіту здобув у стінах нашого вишу.

У перший ігровий день нового сезону було зіграно п’ять з восьми поєдинків, попередньо запланованих календарем турніру. Ще три матчі перенесені на пізніший термін через захворювання на COVID-19 футболістів та персоналу у трьох клубах. За іронією долі ними стали саме команди, наставниками яких є вищеназвані випускники нашого Університету.

Таким чином матчі першого туру «Агробізнес» Волочиськ – «Полісся» Житомир, «Оболонь» Київ – «Верес» Рівне та «Гірник-Спорт» Горішні Плавні – «Прикарпаття» Івано-Франківськ перенесено на пізніший термін. Про нові дати цих поєдинків керівництво Професіональної футбольної ліги, яке проводить чемпіонат України у Першій та Другій лігах, поінформує одразу після прийняття рішення.

ФУТБОЛ. ПЕРША ЛІГА-2020/2021. 1-й ТУР

«Металіст 1925» – «Нива» – 1:1
Голи: Вентура, 23 – Скакун, 43.

«Волинь» – «Кремінь» – 2:3
Голи: Бондаренко, 54 (пен.), Протасов, 86 –
Бородай, 21, Бичков, 41, Сорокін, 83.

«Кристал» – «Миколаїв» – 1:2
Голи: Крутін, 73 – Сула, 10, Кушніренко, 69 (пен).

«Альянс» – «ВПК-Агро» – 3:2
Голи: Ярошенко, 45+1, Ляшенко, 50 (авт.), Агапов, 61 –
Шмигельський, 10, Горбаченко, 89.

«Авангард» – «Чорноморець» – 1:2
Голи: Майборода, 43 – Поспєлов, 20, Яловенко, 68.