Конкурс «Міс ЛДУФК – 2019»: 6-го листопада. Клуб Picasso. 19:00 (Фото)

У середу, 6-го листопада 2019 року, о 19:00 у клубі Picasso відбудеться конкурс «Міс ЛДУФК – 2019». За цей титул змагатимуться вісім чарівних студенток Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. Тож запрошуємо усіх бажаючих відвідати захід і підтримати наших красунь! Ви побачите яскравий відеоролик про кожну з учасниць, зможете оцінити її вміння, навички та хобі, а також красиві фото з професійної фотосесії та шикарне дефіле, у якому буде відображена чіткість, стриманість і грація наших красунь.

КОНКУРСАНТКИ ВИСТУПАТИМУТЬ З ТАКИМИ ВИХОДАМИ:

Перший вихід – народний. Дівчата представляться у народних вишитих сукнях з постановкою народного танцю. Судді конкурсу зможуть оцінити танцювальні здібності кожної з учасниць.

Другий вихід – діловий. У ньому ми побачимо дівчат в новому образі. Він буде представлений чорно-білим стилем та чітким дефіле. Чорно-білий діловий стиль додасть учасницям інтелігентності та стриманості. Також організатори підготували цікаві запитання для учасниць, відповіді на які впливатимуть на перемогу у конкурсі.

Третій вихід – показ талантів. Кожна дівчина намагатиметься здивувати журі та глядачів своїми вміннями і навичками. Одна з учасниць покаже східний танець, у когось буде народний... Хтось замилує ніжністю контемпу, а хтось прийомами дзюдо усіх покладе на лопатки. Це лише частина талантів, про які розповіли організатори. Буде багато цікавого та драйвового!

Четвертий вихід – спортивний. Це буде спортивне дефіле з елементами фітнесу. Під ритмічний музичний трек учасниці розпалять вогонь енергії на танцполі Picasso. Вони вміють здивувати та змусять затанцювати усіх присутніх!

П’ятий вихід – дефіле у купальниках. Витонченні фігури та шикарні форми дівчат будуть боротися за титул «Міс ЛДУФК – 2019». Буде гаряче!

Шостий вихід – дефіле у вечірніх сукнях і оголошення результатів конкурсу.

Окрім того, буде ще надзвичайно багато цікавого! Лише яскраві шоу та цікава розважальна програма! Між виходами ви зможете насолодитись виступами різних вокалістів та cover гуртів. Після оголошення переможниці очікуйте на драйвову вечірку з діджеєм та ведучим, який запам’ятається вам надовго.

Запрошуємо усіх!

#міслдуфк2019 #missldufk2019

ОРГАНІЗАТОРИ:

Ірина Кудрич,
голова студентського профспілкового комітету

Діана Родич,
заступник голови студентського профспілкового комітету