Конкурс «Міс ЛДУФК – 2019»: знайомство з учасницями (Фото)

У середу 6-го листопада, о 19:00 у клубі Picasso відбудеться конкурс «Міс ЛДУФК – 2019». За цей титул змагатимуться вісім чарівних студенток Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. Тож запрошуємо усіх бажаючих відвідати феєричне дійство і підтримати наших красунь! А тепер познайомимось з учасницями конкурсу.

Навчалась у Городоцькому НВК №5, тепер навчається на 1-му курсі факультету фізичної терапії та ерготерапії у ЛДУФК ім. І. Боберського. Анна-Марія дуже різнобічна людина, за свої 17 років вона з дитинства займалась бальними танцями, також відвідувала театральний гурток, а ще певний час займалась боксом. Її цікавлять безліч хобі. Наша красуня може похвалитись тим, що вміє дуже добре готувати, займається випічкою та обожнює дітей.

 

Навчається на 1-му курсі факультету педагогічної освіти у ЛДУФК ім. І. Боберського. Спеціальність – хореографія. Анастасії 17 років (у грудні виповниться 18). Родом з міста Миколаєва Миколаївської області. Залишила там все і всіх та поїхала на навчання до Львова. Займається 13 років танцями. 9 років професійно займалася бальними танцями. Потім покинула і пішла у сучасні. Сьогодні основний стиль – контемп. Її мрія – бути щасливою людиною та мати щасливу сім'ю, яка буде підтримувати у всьому. Щодо планів – насамперед планує розвиватися у хореографії, подорожувати та накопичувати танцювальний досвід із різних куточків світу, щоб з великим багажем знань відкрити свою студію/школу танців, де будуть народжуватися таланти (усіх на майбутнє запрошує до себе на заняття).

 

Навчається на 1-му курсі факультету фізичної терапії та ерготерапії у ЛДУФК ім. І. Боберського. До вступу в наш Університет навчалась у львівській гімназії «Престиж», де поглиблено вивчала іноземні мови. Додатково займається народними танцями, а також любить подорожувати. Відвідала 28 країн світу, де представляла Україну мовою українського танцю. Її мрія – допомагати людям, відкрити свій реабілітаційний центр та стати успішною людиною.

 

Надзвичайна
Діана Капиця

Навчається на 1-му курсі факультету фізичної терапії та ерготерапії у ЛДУФК ім. І. Боберського (староста своєї найкращої групи). Діані 17 років, вона є корінною львів'янкою. Займається дзюдо, в цій сфері здобула багато звань – є КМС та призеркою України. Цікавиться мотоциклами, боксом, ufc і просто обожнює драйв! Її життєве кредо: «Мрій немає, є тільки цілі». Також обожнює подорожувати, тому хоче побувати у всіх куточках світу.

 

Студентка 2-го курсу факультету фізичної терапії та ерготерапії у ЛДУФК ім. І. Боберського. Із 3-х до 13-ти років займалася художньою гімнастикою, балетом та сучасними танцями. Без танцю не може уявити свого життя. Мріє стати успішним реабілітологом та допомагати людям, а також побувати у всіх країнах світу. Влада дуже любить кішок. У майбутньому хоче присвятити життя реабілітації, а у вільний від роботи час займатись своїм хобі – моделінгом, адже обожнює фотографуватись. Влада зможе вбити наповал своєю життєрадісністю та енергійністю!

 

Неповторна
Діана Кочут

Нашій Діані 17 років, вона навчається на 1-му курсі в ЛДУФК ім. І. Боберського на факультеті педагогічної освіти (спеціальність – хореографія). З 7-ми років займається східними танцями, а також викладає сучасні танці, тренує маленьких діток 3-4 років і старше. Дуже любить те, чим займається і віддає туди всю себе. Діана є неоднократною чемпіонкою України та різних міжнародних чемпіонатів. Її головна та заповітна мрія – відкрити свою велику танцювальну студію, і вона вже на шляху до цієї мрії!

 

Анастасії 18 років. Вона родом з Маріуполя. Навчається на 1-му курсі факультету фізичної терапії та ерготерапії у ЛДУФК ім. І. Боберського. У своїй групі заступник профкому. Ніколи не сидить на місці. Протягом 10 років займалась бальною хореографією. Також володіє такими стилями як Contemporary та Hip-Hop. З 16-ти років вже працює фітнес-тренером. У майбутньому хоче стати кваліфікованим спеціалістом та поєднати своє життя з танцями. Живе за принципом: «Якщо не я, то хто?». Зачарує вас своєю манливою та ніжною душею...

 

Загадкова
Діана Батюк

Навчається у ЛДУФК ім. І. Боберського на хореографа. Діана з міста Радехів Львівської області. Тривалий час займалася народними танцями, бо танці – це її хобі, без них не проживе і дня. Обожнює подорожувати, також любить співати, а саме співом займається з дитинства. Її мрія – стрибнути з парашутом, адже вона обожнює адреналін! Її девіз: «Йти до своєї поставленої мети». В майбутньому не бачить себе без танців і мріє займатись ними впродовж усього життя...

 

Запрошуємо усіх!

#міслдуфк2019 #missldufk2019

ОРГАНІЗАТОРИ:

Ірина Кудрич,
голова студентського профспілкового комітету

Діана Родич,
заступник голови студентського профспілкового комітету

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ