Конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління персоналом та економіка праці»

Під керівництвом доцента кафедри економіки та менеджменту Криштанович Світлани Володимирівни студенти ІІІ курсу спеціальності «Туризм» Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Гончар Наталія Володимирівна та Мнечник Тарас Романович прийняли участь у другому турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління персоналом та економіка праці».

Наукова робота на тему «Майстерність екскурсовода в сфері туризму» була нагороджена грамотою від Міністерства освіти і науки України, Тернопільського національного економічного університету.

Управління туризму Департаменту розвитку Львівської міської ради також високо оцінили наукову роботу наших студентів та рекомендували до впровадження розроблену модель створення єдиної інформаційної бази екскурсоводів, в основу якої покладено рейтинг їх професійних компетентностей. Створення такого інформаційного ресурсу сприятиме розвитку туристичної галузі, задоволенню вимог та потреб туристів (внутрішніх та зовнішніх), популяризації професії екскурсовода та підвищенню його майстерності. Це допоможе туристам у виборі компетентніших екскурсоводів і отриманню якісних туристичних послуг та детальнішої інформації щодо екскурсій.