Квартет футзалістів ЛДУФК зіграє у «Матчі зірок Екстра-ліги України»

Сьогодні, 27-го грудня, місто столиця Галичини приймає знакову і водночас історичну подію для українського футзалу – перший «Матч усіх зірок футзальної Екстра-ліги». Серед учасників дійства й четверо представників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – студент четвертого курсу факультету фізичної культури і спорту Віталій Радевич та випускники нашого вишу Андрій Федюк, Андрій Пітуля і Тарас Кузь.

Шоу-матч відбудеться у палаці спорту «Галичина» (Львів, вулиця Керченська, 8) й розпочнеться о 18:30 за київським часом. Вхід для усіх вболівальників – безкоштовний.

Участь у «Матчі зірок Екстра-ліги України» візьмуть команди так званої збірної «Півдня» та збірної «Півночі» – саме ті, гравці, за яких проголосували вболівальники на сайті Асоціації футзалу України. Зазначимо, що Андрій Федюк гратиме за збірну «Півдня». Натомість, Андрій Пітуля, Віталій Радевич і Тарас Кузь вийдуть на паркет палацу спорту «Галичина» у складі збірної «Півночі».

Додамо, що шоу-матч у прямому ефірі покаже телеканал XSPORT. Початок трансляції – 18:30. А по ходу поєдинку на вболівальників від організаторів заходу очікує чимало цікавих конкурсів та сюрпризів.

ФУТЗАЛ. «МАТЧ ЗІРОК ЕКСТРА-ЛІГИ УКРАЇНИ»

27 грудня. Початок – 18:30.
Львів. Палац спорту «Галичина»

Збірна «Півдня»
Воротарі: Володимир Кардаш («Ураган»), Андрій Мельник («Титан»);
Універсали: Микола Микитюк, Артем Фаренюк, Андрій Федюк (всі – «Ураган»), В’ячеслав Чуднов, Михайло Волянюк, Петро Шотурма (всі – «Продексім»), Коллінс Йапарама («АРПИ Запоріжжя»), Олексій Бондаренко, Руслан Остапчук (обидва – «Епіцентр К-Авангард»), Олег Єрьомін («Титан»).

Головний тренер – Максим Павленко.

Збірна «Півночі»
Воротарі: Євген Іваняк («ХІТ»), Андрій Пітуля («Енергія»);
Універсали: Олександр Педяш, Орест Боргун (обидва – «ХІТ»), Максим Мануйленко, Ігор Салтанов, Віктор Кравцов (всі – «Кардинал-Рівне»), Степан Струк, Тарас Кузь, Віталій Радевич (всі – «Енергія»), Андрій Хамдамов («Сокіл»), Максим Войток («ІнБев/НПУ»).

Головний тренер – Валерій Легчанов.