Квартет лицарів п’яти якостей ЛДУФК стартує на Євро-2019

Сьогодні, 6-го серпня, в британському місті Бат стартує чемпіонат Європи 2019 року з сучасного п’ятиборства. На престижному старті лицарів п’яти якостей Старого Світу Україну представляють дев’ять спортсменів, які виступатимуть в особистій та командній першості й чоловічій естафеті. Серед них й квартет випускників кафедри стрільби та технічних видів спорту (завідувач – професор Богдан Виноградський) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – Валерія Пермикіна, Зінаїда Батрак, Андрій Федечко та Павло Зведенюк.

Зазначимо, що на континентальному форумі окрім семи комплектів нагород Євро-2019 спортсмени розіграють й 16 ліцензій, по вісім у змаганнях жінок та чоловіків, на ХХХІІ літні Олімпійські ігри-2020, які наступного літа вдруге у своїй історії прийматиме столиця Японії Токіо.

СКЛАД ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ З СУЧАСНОГО П’ЯТИБОРСТВА НА ЄВРО-2019:

• Чоловіки: Павло Тимощенко, Денис Павлюк, Павло Зведенюк, Гордій Березняков, Андрій Федечко, Владислав Ридванський;

• Жінки: Валерія Пермикіна, Зінаїда Батрак, Анастасія Чижова.