Квартет студентів ЛДУФК у складі збірної України з флорболу грає на чемпіонаті світу в Данії

У данському місті Фредеріксхавн розпочався кваліфікаційний відбірний турнір чемпіонату світу з флорболу серед чоловічих команд. Серед його учасників й національна збірна України, у складі якої спортивну честь синьо-жовтого прапора захищають четверо представників кафедри стрільби та технічних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – студенти четвертого курсу Віталій Черноусов і Святослав Сабадаш, а також магістранти Мар’ян Грабовик і Богдан Ласійчук.

Серйозність намірів українських флорболістів на світовому форумі підтверджується тим, що до тренерського штабу збірної України був запрошений досвідчений шведський тренер Мікаель Оман.

На попередньому етапі кваліфікаційного турніру чемпіонату світу у Фредеріксхавні українська збірна потрапила до групи «А». Суперниками «синьо-жовтих» є національні команди Польщі, Словенії та Швеції.

Свої виступи на планетарному форумі збірна України розпочала з поразки від команди Швеції, яка є найтитулованішою та вважається беззаперечним лідером світового флорболу сьогодення. Саме Швеція вважається й батьківщиною флорболу. Цей вид спорту народився у 70-х роках минулого століття і досить швидко став популярним в Європі, особливо у скандинавських країнах. Попереду в «синьо-жовтих» очні протистояння зі словенцями і поляками.