ЛДУФК організовує IV екуменічний чемпіонат України з шахів серед духовенства

Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського прийматиме ІV екуменічний чемпіонат України з шахів серед духовенства, який відбудеться онлайн 15-го травня 2021 року на ігровій шаховій платформі Lichess.

Турнір проводиться з метою налагодження дружніх відносин між духовенством з різних регіонів України, популяризації шахів, вдосконалення спортивної майстерності, а також визначення переможців та призерів змагань.

Перший в історії чемпіонат України серед духовенства з шахів відбувся у 2018 році і вже з наступного року набув статусу традиційного. Учасниками попередніх трьох турнірів були представники римо-католицької, греко-католицької та протестантської церков. В цьому році організатори сподіваються на участь і представників православної церкви України.

«Кажуть, що Свята Тереза Авільська дуже добре грала в шахи. Це було в ХVI столітті. Не знаю, чи тоді проводилися такі турніри, але шахи – це завжди шахи. Нехай вам Бог в цьому допомагає і благословляє!», – відзначив Архиєпископ і Митрополит Львівський УГКЦ, владика Ігор Возьняк під час нагородження переможців ІІІ екуменічного чемпіонату України з шахів серед духовенства у 2020 році.

Цьогорічний ІV екуменічний чемпіонат України з шахів серед духовенства відбудеться онлайн 15-го травня на ігровій платформі Lichess з 10:00 до 14:30 на базі ЛДУФК імені Івана Боберського.

Турнір пройде за швейцарською системою в 11 турів. Контроль часу: 7 хвилин + 5 секунд за кожен зроблений хід. До участі в змаганнях допускаються священники, диякони, семінаристи, монахи, монахині усіх християнських конфесій. Переможці турнірів визначаються за найбільшою кількістю набраних очок. Абсолютний переможець, срібний та бронзовий призери турніру будуть нагороджені кубками, медалями, грамотами та цінними призами.

Головним організатором IV екуменічного чемпіонату України з шахів серед духовенства є Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського.

Турнір відбудеться за підтримки: Еспресо TV, ГО «Центр виховання національної еліти», ГО «Асоціація кіберспорту», відділення НОК України у Львівській області, Центру душпастирства та розвитку фізичної культури і спорту Львівської Архиєпархії УГКЦ.

Турнірний директор – старший викладач кафедр олімпійської освіти і стрільби та технічних видів спорту ЛДУФК імені Івана Боберського Антон Литвинець (телефон +38 (067) 840-06-78).

Головний суддя – міжнародний арбітр ФІДЕ Олександр Прохоров (телефон +38 (097) 496-82-58).